Klaipėdos „Miesto bagažinių turgus“ tapo traukos centru

Klaipėdos „Miesto bagažinių turgus“ tapo traukos centru
AA

„Miesto bagažinių turgus“ susilaukia vis didesnio dėmesio. Kaskart jį aplanko vis daugiau lankytojų, o per pirmą registracijos dieną, užsiregistruoja beveik 200 prekiautojų.

„Turime limituotą aikštelės vietų skaičių, kuris siekia apie 300 vietų. Nors visada registracijai duodame dviejų savaičių laikotarpį, visas vietas užpildome per 3-4 dienas. Labai džiaugiamės tokiu bagažinių turgaus susidomėjimu Klaipėdoje. Ateityje galbūt didinsime turgelio plotą, prijungdami dar vieną aikštelės dalį, nes norinčių prekiauti yra žymiai daugiau, nei šiuo metu galime sutalpinti. Galbūt tapsime didžiausiu bagažinių turgumi visoje vakarų Lietuvoje, bet kad tai pasiekti, turime dar labai daug ką nuveikti. – dalinosi savo įžvalgomis organizatoriai.

klaipėda turgus

Dėl patogios susisiekimo ir vietos infrastruktūros, šį turgelį pamėgo ne tik vietiniai klaipėdiečiai, bet ir aplinkinių rajonų ir miestų gyventojai. Pasak organizatorių prekiautojai atvyksta net iš Vilniaus, Kauno, Alytaus ar Panevėžio, o kai kurie prekiaujantys sendaikčiais, važinėjasi po visą Europą. „Mes tikrai rekomenduojame, bent vieną kartą, sudalyvauti šiame bagažinių turguje, nesvarbu ar kaip prekiautojui, ar kaip lankytojui. Tarpusavyje juokaujame, kad turime puikų atostogų planą lietuviams – atvykti ir parduoti savo nenaudojamus daiktus ir likti visam savaitgaliui nuostabiame mieste Klaipėdoje. Dalyviams ne tik atsipirks kelionės išlaidos, bet kartu ir atlaisvins vietos namuose, bei prisidės prie tvarumo.

miesto bagažinių turgus klaipėda

Susimokėję 12 Eur dalyvio mokestį, šiame bagažinių turguje patys gyventojai prekiauja savo nenaudojamais daiktais, rūbais , avalyne. Palyginus su praėjusiais metais, stipriai padaugėjo prekiaujančių sendaikčiais, antikvaru, numizmatika ir kolekciniais dalykais. Kartais čia galima pasijusti tarsi savotiškame muziejuje, bet su galimybė įsigyti įdomius eksponatus.

„Miesto bagažinių turgus“ šį šeštadienį vyks nuo 10 val. iki 15 val. Tikimasi sulaukti apie 300 dalyvių. Šiais metais turgelis vyks dar 8 kartus.

Vieta: Klaipėda, "Švyturio Arena" automobilių stovėjimo aikštelė (iš Baltijos pr. pusės).

Daugiau informacijos - https://www.facebook.com/events/115129454925010