Klaipėdos „Miesto bagažinių turgus" - didžiausias Vakarų Lietuvoje

Klaipėdos „Miesto bagažinių turgus" - didžiausias Vakarų Lietuvoje
AA

Klaipėdietiškas „Miesto bagažinių turgus" tapo didžiausiu Vakarų Lietuvoje! Tik praėjusiais metais startavęs ir daug populiarumo sulaukiantis turgelis greitai įsitvirtino ir tapo nauju traukos centru.

Šį šeštadienį, liepos 8 d., Klaipėdos Švyturio arenos automobilių aikštelėje, iš Baltijos pr. pusės, visų mėgiamas turgus vėl šurmuliuos ir kvies pirkti bei parduoti nuo 10 val. ryto.

Šiuo renginiu džiaugiasi ne tik patys klaipėdiečiai, bet ir aplinkinių miestų gyventojai. Norintys parduoti ar padovanoti savo nenaudojamus daiktus, atvyksta net iš Vilniaus.

bagažinių turgus

„Mes pastebėjome, kad vasarą vis daugiau dalyvių atvyksta iš gerokai tolimesnių miestų. Jiems tai puiki proga ne tik atlaisvinti namuose vietos, ar nuvykti aplankyti jūros, bet kartu ir surinkti kažkiek pajamų, kurios gali padengti kelionės išlaidas.“ – pasakojo organizatoriai.

bagažinių turgus

Turgelio organizatoriai didžiausią prioritetą skiria dalyviams, kurie prekiauja savo nenaudojamais asmeniniais daiktais, rūbais, avalyne. Taip pat, daug dėmesio skiriama dalyviams, kurie prekiauja įvairiais sendaikčiais, numizmatika, antikvaru, interjero detalėmis, kolekciniais dalykais, knygomis, indais. Jų čia galima rasti tikrai daug ir vaikščiojant po turgelį pasijusti kaip savotiškame muziejuje. Ieškantiems kažko įdomaus, reto ar tiesiog norintiems pasipuošti savo namus, čia tikrai galima rasti visko.


 

Miesto bagažinių turgus viso talpina apie 300 vietų, kurios pasak organizatorių, užsipildo per 4-5 dienas.

„Džiaugiamės tokiu turgelio populiarumu, reiškia miestui tikrai reikėjo tokio renginio. Aišku, nemažai investuojame į reklamą, norime, kad apie šį turgelį sužinotų kuo daugiau žmonių ir tai duoda vaisių – į mus kreipiasi net dalyviai iš kaimyninės Latvijos. Tikimės, kad tiek dalyviai tiek lankytojai čia ne tik atvyksta parduoti ar pirkti, bet ir smagiai praleisti laiką. Ateityje visada gerinsim pačią turgelio infrastruktūrą ir pasiūlysime vis daugiau pramogų“ – savo įžvalgomis dalinosi organizatoriai.

Norintiems prekiauti šiame turgelyje būtina išankstinė registracija. Dalyvio mokestis už vietą – 12 Eur.  Lankytojai įleidžiami nuo 10 val iki 15 val.. Turgelis vyksta „Švyturio arena“ automobilių stovėjimo aikštelėje, iš Baltijos pr. pusės. Dalyviai į aikštelę įleidžiami nuo 7 val..

Daugiau informacijos apie renginį - čia.