Klaipėdos jaunimo pamėgtas #BEcool #AFTERschool renginys - jau šį penktadienį

Klaipėdos jaunimo pamėgtas #BEcool #AFTERschool renginys - jau šį penktadienį
AA

Šį penktadienį, lapkričio 26 dieną, 13 val., visus jaunus žmones, pedagogus,  švietimo ir ugdymo organizacijas, asociacija "Mano miestas Klaipėda" kviečia jungtis į visos dienos edukacinį, švietėjišką bei pramoginį online renginį -  „#BEcool #AFTERschool“.

Smagiame, gerą nuotaiką spinduliuojančiame renginyje, netruks linksmų akimirkų, patarimų bei įžymybių.

Tiesioginės transliacijos per „Delfi“ metu, renginio dalyviai sieks motyvuoti jaunimą po mokyklos jungtis į įvairias veiklas, savanoriauti, atrasti popamokines veiklas, bei turiningai leisti laisvalaikį.

Ypatingai aktualu Klaipėdos jaunimui

Renginio organizatoriai asociacija "Mano miestas Klaipėda" į renginį tradiciškai sukvietė Klaipėdos miesto organizacijas, kurios pasakos apie savo veiklą ir duos visas nuorodas kaip prisijungti į jų gretas.

„Jeigu ne užklasinės veiklos po pamokų, nežinau šiandien kur būčiau - gal Airijoj, gal Norvegijoj, o dabar galiu visiškai save realizuoti Lietuvoje. Tokios organizacijos, kaip skautai ir ateitininkai padarė mane tokį, koks esu. Todėl be galo svarbu, kad mūsų jaunimas būtų aktyvus ir įsilietų į įvairiausių organizacijų veiklas." , - teigia renginio vedėjas, asociacijos "Mano miestas Klaipėda" narys, charizmatiškasis klaipėdietis Remigijus Žiogas.

Suprasdami, kad ne visi mokiniai žino kokiomis galimybėmis gali pasinaudoti savo mieste ar tiesiog tų organizacijų neranda, „#BEcool #AFTERschool“ renginys sukuria tobulą terpę, kurioje susitinka organizacijos ir moksleiviai.

Renginyje bus gausu ne tik naudingos informacijos, bet ir įžymybių

Klaipėdos jaunimo pamėgtas renginys sukvies visą būrį Lietuvos įžymybių, kurios nuoširdžiai pasidalins savo patirtimi bei patarimais.

Motyvacijomis veikti ir nesėdėti rankų sudėjus po mokyklos namuose dalinsis Mantas Wizard, Vilius Popendikis, Gabrielius Vagelis, Linas Vaitkevičius, Ovidijus Petrauskas, Goda Kujavskytė, Benediktas Vanagas, Ineta Stasiulytė, 8 KAMBARYS, Džiugas Siaurusaitis, Žydrūnas Savickas, Donny Montell, Sergej Maslobojev, Nijolė Pareigytė Rukaitienė, Irūna Puzaraitė - Čepononienė, Dovydas Laukys ir Lukas Čestovas.

„Žinomi žmonės motyvuos jaunimą pasidalindami savo asmenine nuomone bei patirtimi. Vieni iš jų yra tėvai - todėl jie patys puikiai žino, kokia reikalinga yra motyvacija, pastūmėjimas kažką veikti po pamokų. Taip pat žinomas jaunimas, kuris dalyvauja šiame projekte kalba apie tai, kad reikalinga konkurencinga aplinka, kurioje jaunimas augtų ir tobulėtų, todėl juos ir skatina būti aktyvias, nes patys tokį kelią praėjo“, - dalinasi R. Žiogas.

Taip pat renginyje skambės grupės „Pack Of Nails“ muzika.

 

Kviečia būti kietais po pamokų

Praeitais metais 65 000 žiūrovų sulaukusi „#BEcool #AFTERschool“ renginio transliacija – tikras įrodymas, kad Lietuvoje yra „kieto“ jaunimo. Organizatoriai neslepia žinantys daugybę sėkmės istorijų, kurių šiandien nebūtų, jei ne šis renginys.

Kviečiami visi, lakpričio 26 d. 13:00 val. stebėti „#BEcool #AFTERschool“ online renginį DELFI.lt portale.

Renginį ves - Remigijus Žiogas ir Ieva Makiejevaitė.

Renginį organizuoja asociacija „Mano miestas Klaipėda“, renginio partneriai: Klaipėdos universitetas, Klaipėdos miesto savivaldybė, Geras vardas, Klaipeda - European Youth Capital 2021.

 

be cool after school klaipeda mano miestas jaunimas

Reklama Ikona, uždaryti