Klaipėdoje šunų augintojus suburs unikalus renginys „Aš ir mano šuo“

Klaipėdoje šunų augintojus suburs unikalus renginys „Aš ir mano šuo“
AA

Jau antrus metus iš eilės Klaipėdoje, spalio 15 dieną, visi šunų augintojai kviečiami į unikalų edukacinį renginį „Aš ir mano šuo“.  Čia augintinių šeimininkai ne tik sužinos naudingos informacijos, turės galimybę susipažinti su bendraminčiais,  pabendrauti su ekspertais, bet ir prisidėti prie kilnaus tikslo – pagalbos šunų prieglaudoms „Linksmosios pėdutės“ bei Všį „Šuniukų fėja“.

Renginio sumanytoja ir organizatorė, augintinių priežiūros namų „Antri namai“ įkūrėja Sandra teigia, kad šis renginys be galo naudingas šeimininkams, bet ir reikalingas prieglaudoms.

 „Mes visi susibūrėme į šį savanorišką renginį su siekiu ne tik sukurti jaukią erdvę augintinių šeimininkams, kurioje jie gali nevaržomai bendrauti, sužinoti naudingų patarimų, bet ir tuo pačiu prisidėti prie mūsų globojamų šunų prieglaudų gerovės. Ten esantys augintiniai vis dar laukia naujų namų ir mylinčių šeimininkų. Mūsų tikslas pagerinti jų kasdienybę ir surinktomis lėšomis prisidėti prie prieglaudų infrastruktūros gerinimo. 

Renginyje pasisakantys ekspertai – savo sričių profesionalai, puikiai matantys šeimininkams iškylančias problemas ir siekiantys edukuoti bei perduoti savo patirtį  jas sprendžiant. Šiais metais ypatingą dėmesį skirsime šunų stresui.

Šiame renginyje užsimezga naujos draugystės, persikeliančios į puikius pasivaikščiojimus keturkojų draugijose. Čia randami atsakymai ir profesionalų patarimai. „Aš ir mano šuo“ renginys skirtas dalintis žiniomis, šypsenomis ir gėriu“, - pasakoja Sandra.

sandra

Renginyje dalyvaus LKD dresuotoja, dresūros mokyklos „Dogs of Klaipėda" įkūrėja Lauryna Liepuonienė. Ji pasidalins savo žiniomis apie šuns stresą, o „Happy vet" klinikos įkūrėja ir ilgametę patirtį turinti veterinarijos gydytoja Agnė Pocevičiūtė Sakalauskienė papasakos apie stresinių situacijų poveikį Jūsų augintinio sveikatai. Všį „Šuniukų fėja“ vadovė Skaistė Svidraitė pasidalins savo įžvalgomis apie griežtas auklėjimo priemones ir šunų agresiją, o nuodugnią edukaciją užbaigs šunų kirpyklos „Papūsk man į uodegą“ įkūrėja ir kirpėja Viktorija Giniotytė, kuri suteiks informacijos apie šunų kailio priežiūrą.

klaipėda mugė renginys

Po nuoširdžių ir naudingos informacijos kupinų pokalbių, vakarą pratęs klausimų – atsakymų dalis bei smagi viktorina, kurios metu augintinių šeimininkai galės laimėti puikių prizų.

aš ir mano šuo

Renginyje taip pat vyks improvizuota mugė, kurioje bus galima susipažinti su augintiniams skirta produkcija ir ją įsigyti.

Simboliška ir įėjimo į renginį kaina – auka šunų prieglaudoms „Linksmosios pėdutės“ bei Všį „Šuniukų fėja“.

Labdaringai surinktos lėšos prisidės prie „Linksmosios pėdutės“ šunų lakstymo aikštelės naujos tvoros įsigyjimo ir VŠĮ "Šuniukų fėja" naujos prieglaudos statyboms.

mugė kalipėda

Reklama Ikona, uždaryti