Klaipėdietė Ingaja ir ambient indie grupė Pacific K iš Latvijos pristato bendrą kūrinį “Bullet”

AA

Pajūrio alternatyvios muzikos atlikėja Ingaja ir ambient indie grupė Pacific K iš Latvijos pristato bendrą kūrinį “Bullet”, kuriame į vieną susilieja gilūs indie garsai, sodri gitara ir du vokalai. Daina  nukelia klausytoją į vidinę kelionę  švelniai ir ramiai  kviesdama apmąstyti nežinojimą bei išdavystę.

„Ši daina ilgą laiką gulėjo mano lentynoje, nebaigta, neišleista, apaugusi dulkėmis ir laukė, kol bus jai suteiktas šansas“, – dalinasi Kristaps iš Pacific K. „Aš visada žinojau, kad noriu sukurti bendrą kūrinį su Ingaja ir mums dalinantis kūrybinėmis idėjomis, garsais, aš staiga prisiminiau šią dainą. Šio kūrinio tėkmė buvo tokia itin natūrali tad privedė mus prie galutinio rezultato. Man be galo patinka gilumas, kurį Ingaja įneša į kūrybą savo nuostabiu balsu ir mintimis.”

 

Ingaja taip pat dalijasi mintimis apie naują dainą: „Man kaip solo atlikėjai labai patiko bendradarbiauti su Kristaps iš Pacific K. Buvo smagu pastebėti savo mintis ir charakterį šioje dainoje, taip pat atrasti naujas kūrybiškumo spalvas. Mūsų individualus ir tvirtas atsidavimas kūriniui “Bullet” leido mums pasiekti bendrą viziją. Tikiu, kad kiekvienas klausantis dainos atsidurs joje, nes daina kalba apie išdavystę, sugriautas iliuzijas ir apie tai, kad veiksmai visada pasako viską, ką reikia žinoti.”

„Pacific K”ir „Ingaja“ savo muziką kuria jau keletą metų, dalijasi panašiomis temomis, tačiau kiekvienas atlikėjas turi savo išskirtinį ir individualų skambesį. Juos įkvepia laukiniai peizažai, pokalbiai su savimi bei supančia aplinka. Abiejų kūrėjų muzikoje ryškus tamsos ir šviesos žaismas. Per daugelį metų atlikėjai sukaupė klausytojų ratą, koncertuodami tiek savo šalyse, tiek užsienyje, taip pat sulaukė dėmesio iš nepriklausomų muzikos tinklaraščių ir muzikos profesionalų.

„Pacific K”ir „Ingaja“ savo muziką kuria jau keletą metų, dalijasi panašiomis dainomis ir temomis, tačiau kiekvienas atlikėjas turi savo išskirtinį ir individualų skambesį. Juos įkvepia laukiniai peizažai, pokalbiai su savimi bei supančia aplinka. Tamsos ir šviesos žaismą galima rasti abiejų kūrėjų muzikoje. Per daugelį metų jie sukaupė klausytojų ratą, koncertuodami tiek savo šalyse, tiek užsienyje, taip pat sulaukė dėmesio iš nepriklausomų muzikos tinklaraščių ir muzikos profesionalų.

 

Ikona, uždaryti