Klaipėda ruošiasi didžiausiam ratuotam festivaliui

Klaipėda ruošiasi didžiausiam ratuotam festivaliui
AA

Trečius metus iš eilės Klaipėdoje vyks jau tradicija tapęs festivalis „Riedam į vasarą“.

Šiemet organizatoriai žada kitokį festivalį - vyks ne tik Klaipėdos MTB varžybos profesionalams ir mėgėjams, įvairios estafečių rungtys, bet ir planuojama vasaros užimtumo mugė bei įvairių kitų atrakcijų.

Festivalis tradiciškai vyks paskutinį pavasario sekmadienį, t.y. gegužės 29 dieną Klaipėdos vasaros koncertų estradoje.

Organizatoriai jau intensyviai ruošiasi šiam festivaliui ir kviečia visus iš anksto kalendoriuje pasižymėti šią dieną ir po truputį ruošti dviračius, riedučius, paspirtukus ir kitas riedančias bemotores transporto priemones.

„Čia Tavęs lauks galimybė sudalyvauti masiniame važiavime miesto gatvėmis, varžytis MTB (kalnų dviračių) varžybose, lenktyniauti šeimų estafetėse bei kitose įdomiose rungtyse. Pasitikęs vasarą nežinai ką veiksi toliau? Šį kartą festivalio organizatoriai pasirūpins, kad veiklos Jums netrūktų ir atostogoms įsibėgėjus, nes renginio metu vyks vasaros stovyklų ir užimtumo mugė visai šeimai!“, – rašome Facebook paskyroje Klaipėdos LAM – renginiai sukurtame įvykyje „Riedam į vasarą“.

Organizatoriai pabrėžia, kad festivalio mintį atspindi ir pavadinimas „Riedam į vasarą“. Norisi vasarą pasitikti sportiškai, aktyviai ir ekologiškai bei tokiu tonu gyventi visą šiltąjį sezoną.

Pasitikęs vasarą nežinai ką veiksi toliau? Šį kartą festivalio organizatoriai pasirūpins, kad veiklos Jums netrūktų ir atostogoms įsibėgėjus, nes renginio metu vyks vasaros stovyklų ir užimtumo mugė visai šeimai!

Kas vyks festivalio metu:

  •  Klaipėdos MTB varžybos profesionalams ir mėgėjams (trasa 17 ir 34 km);
  • Vaikų MTB varžybos (trasa 1 km);
  •  Šeimų estafečių rungtys;
  •  Stovyklų ir dienos stovyklėlių atstovai;
  •  Kitos, kryptingą vasaros užimtumą skatinančios įstaigos;
  • Dirbtuvės, žaidimai ir kitos smagios veiklos;
  • Didžiausi unikalūs batutai Lietuvoje „Atrakcionai.lt“;
  • Pasirodymai scenoje;
  • Apdovanojimai ir prizai;
  • Specialiosios tarnybos, kurios supažindins su savo vykdoma veikla, papasakos apie saugų eismą, kaip suteikti pirmąją pagalbą ir kitus naudingus patarimus.

 

Turi dviratį, riedučius, paspirtuką ar kitą bemotorę transporto priemonę? Mėgsti aktyvų laisvalaikį, greitį, vėją ir adrenaliną? Dar nežinai ką veiksi vasarą ir ieškai įdomiausių stovyklų? O gal tiesiog nori smagiai praleisti laiką?

Tada tu turi būti čia! Suburk šeimos narius, pakviesk draugus ir riedėk į išskirtinai aktyvų ir nuotaikingą paskutinį pavasario sekmadienį Klaipėdos vasaros estradoje!

Išsamesnė renginio programa bus skelbiama vėliau.

 

Organizatoriai: Klaipėdos miesto lengvosios atletikos mokykla, Klaipėdos miesto savivaldybė, DSK „Velostreet“, Būrelių ir užimtumo mugė „Z vaikai“.

Ikona, uždaryti