„Klaipėda, aš su tavim” - dabar jau ir Tavo naršyklėje!

„Klaipėda, aš su tavim” - dabar jau ir Tavo naršyklėje!
AA
Vakarų Lietuvoje sparčiausiai augantis socialinis projektas Naujuosius metus pasitinka atsinaujinęs! Nuo šiol sužinoti aktualijas, informaciją apie įvairius renginius, įdomybes ir gražius pajūrio miestų vaizdus tapo dar paprasčiau. Naujai sukurtas internetinis puslapis žada taupyti Tavo laiką ir tapti naująja, visa tai apjungiančia informacine sistema, vakarų Lietuvos portalu su visa galybe nemokamų paslaugų!
„Išpuoselėtas, preciziškai apgalvotas ir ilgai lauktas portalas jau pasiekiamas naršyklėje ir tai mus be galo džiugina! Dabar ne tik patogiau bendrausime su mūsų sekėjais, bet ir siūlysime įvairias paslaugas, kurioms iki šiol Facebook bei Instagram paskyrose tokios galimybės nebuvo”, - naujiena džiaugsmingai dalinosi projekto autorius Darius.
„Klaipėda, aš su tavim” portale kiekvienam bus suteikta nemokama erdvė skelbti organizuojamus renginius. Vos per kelias minutes galėsite pateikti informaciją apie organizuojamą veiklą ir skelbimas bus patalpintas renginių kalendoriuje. „Buvo be galo apmaudu žinoti, jog iki šiol standartinis renginių viešinimas beveik visose informacinėse priemonėse buvo apmokestintas! Suprantame, kad didieji renginių organizatoriai galėjo tai sau leisti, tuo tarpu motyvuotų pradedančiųjų idėjos dažnai likdavo nepastebėtos. Tokie renginiai dažniausiai likdavo nepastebėti ir nepelnytai neįvertinti. Mes norime, kad visi turėtų vienodas galimybes prisistatyti plačiajai auditorijai, atrastų savo klausytoją ar žiūrovą”, - tikrąjį motyvą dėl neatlygintinos renginių reklamos atskleidė Darius.
Projektas visapusiškai globoja ne tik organizuojančius renginius, besidominčius aktualijomis ir diskutuoti siekiančius bendraminčius, bet ir šeimas, vaikus bei jaunuolius. Rūpindamasi jų užimtumu,  „Klaipėda, aš su tavim” sukūrė nemokamą įvairiapusiškos veiklos, būrelių bei edukacijų katalogą.
Klaipėdos miestą ir jo kraštą apimantis katalogas pateikia šimtus skirtingų veiklų, atsižvelgiant į kiekvieno individualius poreikius. Jums tereikia nurodyti, kam ieškote veiklos (suaugusiam ar savo vaikui/jaunuoliui), o visa galybė klasifikacijų lengvai ir greitai pateiks rezultatus pagal jūsų pasirinktą kryptį. „Pati būdama mama susidūriau su problema, kai ieškant vaikui ar sau veiklos, tenka išnaršyti ne tik Google ieškiklį, bet ir aplankyti kelias dešimtis individualių paskyrų. Lyg dar to būtų negana, tenka papildomai ranka kurti atskirus sąrašus ir tik tada tampa aiškiau, kurios veiklos apskritai yra prieinamos. Mūsų portalas prisiėmė šią naštą sau ir juodą darbą padarė už Jus. Lankytojui tereikia apsispręsti, ką norėtų lankyti ir daugiau jokio laiko švaistymo!, - džiugiomis naujienomis dalinosi projekto bendraautorė Monika.
Portalą pasieksite:
Internetiniu adresu www.klaipedaassutavim.lt
Facebook paskyroje - Klaipėda, aš su tavim 
Instagram  - @klaipedaassutavim
Šiek tiek istorijos apie projektą:
Jau daugiau nei dvejus metus gyvuojantis socialinis projektas „Klaipėda, aš su tavim” pirmuosius žingsnius žengė projekto autoriui Dariui Montvilui parengus Klaipėdos universiteto savarankiškumo išsaugojimui skirtą peticiją. Tuomet, pastebėjus viešos ir visiems lengvai prieinamos platformos, kurioje būtų galima dalintis aktualijomis, jungtis į diskusijas trūkumą, klaipėdietis sukūrė naują, draugišką ir nepriklausomą erdvę.
Projektą savanoriškai įkūrė ir neatlygintinai administruoja klaipėdietis Darius Montvilas, kartu su savo  žmona Monika. Nors veikla vystoma ne Lietuvoje, projektas dažnai tampa pirmuoju informacijos šaltiniu, pranešančiu apie Vakarų Lietuvos regiono aktualijas, įdomybes, ar keliančiu opius, miestiečių gyvenimo kokybę liečiančius ar problematiką atspindinčius klausimus.
Šiandien projekto „Klaipėda, aš su tavim“ Facebook puslapis yra sparčiausiai auganti tokio tipo paskyra Vakarų Lietuvoje, o Instagram kanalas tapo didžiausiu tokio tipo kanalu visame regione. Projektas suvienijo ne tik Lietuvos pajūrio fanus, bet ir išeivius Europoje ar už Atlanto. Reguliariai rodomos tiesioginės transliacijos iš Klaipėdoje vykstančių renginių panaikina atitrūkimo barjerą bei  suteikia galimybę nors ir virtualiai, tačiau pilnavertiškai dalyvauti miesto gyvenime.

Fotografija: Nadia Romanova