Jessica Shy Klaipėdoje surengs didžiulį vasaros šou po atviru dangumi

Jessica Shy Klaipėdoje surengs didžiulį vasaros šou po atviru dangumi
AA

Dainininkė Jessica Shy kviečia gerbėjus į didžiausią savo koncertą po atviru dangumi. Liepos 7-ąją ji pasirodys Klaipėdos „Vasaros estradoje“.

 

„Tai bus pirmasis tokio masto mano koncertas po atviru dangumi. „Vasaros estrada“ yra unikali ir įpareigojanti erdvė, kurioje su komanda sieksime renginio techninę ir meninę kokybę pakelti į naują lygį. Čia atliksiu ne tik visus garsiausius savo hitus, bet ir naujas dainas iš būsimo albumo“, - pranešime spaudai sako Jessica Shy.

 

Bene labiausiai klausoma ir geidžiama jaunosios kartos atlikėja Jessica Shy metų pradžioje triumfavo muzikos asociacijos „M.A.M.A.“ apdovanojimuose. Hitų „Rožė“, „Viskas, ką turiu“, „Šokam lėtai“ ir praėjusios vasaros hitas „Tyliai pakuždėk“ dainininkė laimėjo „Metų pop atlikėjos“ apdovanojimą. Jessica Shy - „Šokam lėtai“.

Jessica Shy įspūdingą šou ruošia su talentingų choreografų, scenografų ir režisierių komanda. Didžiausiame dainininkės vasaros koncerte pamiltos dainos suskambės naujai. Specialiai šiam pasirodymui kuriama išskirtinė scenografija bei vizualinė medžiaga. Neabejojama, kad kartu dainuosiančiai daugiatūkstantinei žiūrovų miniai Jessica Shy ruošia daugybę malonių siurprizų ir staigmenų.

 

delfi

Ikona, uždaryti