Grįžti į naujienas

Jau mėnesį laiko Klaipėdoje vis kitoje vietoje, paslapčia atsiranda dovanos!

#Laisvalaikis
Jau mėnesį laiko Klaipėdoje vis kitoje vietoje, paslapčia atsiranda dovanos!
Data
Autorius
Kategorija
Laisvalaikis
Dalintis
Facebook | El.paštu
Vaikščiojote po Klaipėdą ir radote paliktą dovaną? Tai jauno klaipėdiečio iniciatyva!
Jau mėnesį laiko Klaipėdoje vis kitoje vietoje paslapčia atsiranda dovanos! Tai ne Kalėdų senelio kiauras maišas, o nauja Manto Janušo inciatyva, kuria vaikinas siekia paskatinti nepažįstamuosius išdrįsti pažiūrėti vieni kitiems į akis.
Meniškos sielos Mantas jau seniai nešiojosi savyje mintis apie žmonių susvetimėjimą: „Mes turėtume labiau vienas kitą stebėti, stengtis išskaityti kito žmogaus jausmus iš akių jam dar nepratarus nė žodžio. Akys pasako daugiau nei žodžiai. Juk jos blizga, bet tas blizgesys visada skirtingas!”. Jaunuolis kurį laiką ieškojo būdo, kaip perteikti šią žinutę visuomenei, rasti platformą išlieti savo kūrybą, todėl galiausiai apsistojo ties netikėtos dovanos koncepcija. „Kuriu individualius marškinėlius, kurių kiekvienas turi skirtingą žinutę šia svarbia tema. Rašau nenuplaunamu tekstiliniu markeriu, taip siekdamas, kad mano kurti tekstai niekur nepradingtų, neišsiplautų”, - dalinosi Mantas.
Vaikinas jaučia tvirtą sąsają tarp jo kūrybos ir Klaipėdos gamtos. Tai vaikinui asocijuojasi su tikrumu, jaukumu, artumu, todėl marškinėlius jis šiuo metu linkęs palikti gamtos prieglobstyje.
22-ejų metų pagal specialybę interjero apipavidalintojas siekia toliau vystyti šią naujai užsimezgusią idėją ir neatmeta minties ieškoti bendraminčių, galinčių padėti išplėtoti šį projektą. „Norėtųsi, kad šiuo metu rašomos citatos taptų ilgesniais tekstais, tačiau dar nerandu tinkamos idėjos. Galbūt su kitų menininkų pagalba pavyktų jas išreikšti per muziką, tapybą ar teatrą su įvairiomis diskusijomis apie tai, ką žmonėms reiškia blizgančios akys, išgirstant jų išgyvenimus, patirtis bei pamąstymus”, - pasakojo Mantas.
Džiaugiamės Manto kūrybinių ieškojimų pradžia. Linkime sėkmės pasiekiant nepažįstamųjų širdis bei transliuojant savąją žinutę visuomenei. Kaip pats vaikinas sako, mes visi turime išgyvenimų, vienokių ar kitokių patirčių, kurias vaikinas vadina „gyvenimo prieskoniais”, tad linkime Mantui jų kuo saldesnių ir kvapnesnių!
Su autoriumi pabendrauti galite jo Facebook paskyroje: https://www.facebook.com/Blizgan%C4%8Dios-akys-104796154338701