Gegužės pabaigtuvėms KU Botanikos sodas rengia „Pavasario alasą“

Gegužės pabaigtuvėms KU Botanikos sodas rengia „Pavasario alasą“
AA

KU Botanikos sodas žydinčią gegužę palydi tradiciniu renginiu “Pavasario alasas”.

Gegužės 27-ąją, penktadienį, 16 val. kviečiami visi, nuo kūdikio iki senjoro, pasimėgauti žydinčiais augalais, pasitikti vasarą, paklausyti muzikos, pašokti ar sudalyvauti partnerių parengtose edukacijose.

Renginio svečius pasitiks KU Botanikos sodo kuratorės, kviesiančios publiką naujoms edukacijoms apie mus supančią gamtą. KU studentai, atvykę mokytis iš užsienio šalių, pristatys jų gimtųjų šalių augalus, kuriuos galima rasti ir šioje gamtos įvairovės erdvėje.

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras „Pavasario alaso“ publikai pristatys edukaciją „Fluxus“. Jos dalyviai ne tik daugiau sužinos apie Fluxus judėjimą ir menininkus, per praktinę dalį kurs Fluxus dėžutes.

Pažinti kuršių istoriją kvies Botanikos sodo draugai iš Kuršių nerijos pusiasalio - Neringos muziejų komanda parengė dvi edukacijas - „Vėtrungės uodega“ ir „Nidos švyturys“. Jose pažinsite Kuršių nerijos istoriją, vietos gyventojų buities ypatumus bei žvejybos tradicijas, sužinosite Nidos švyturių istoriją.

KU Botanikos sodo Bijūnų pievoje planuojamas Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro spektaklis vaikams “Pasaka be pavadinimo”. Tai - smagi muzikinė istorija apie vienybę ir tikrą draugystę, kurią sukūrė kompozitorė Nijolė Sinkevičiūtė, režisierė Eglė Miškinytė ir libreto autorius Virgis Pupšys.

Šokti lietuvių liaudies šokius ir linksmintis kvies KU tautinio meno ansamblis „Vytinė“, dainų programą atliks  KU choro „Pajūrio aidos“ solistė Emilija.

Įėjimas į renginį nemokamas.

PROGRAMA:

16 val. Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro spektaklis „Pasaka be pavadinimo"

16.30 – 19 val. Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro edukacija "Fluxus": teorija ir praktika

17 val. KU tautinio meno ansamblio "Vytinė" lietuvių liaudies šokių programa

18.30 val. KU choro „Pajūrio aidos“ solistės Emilijos dainų programa

Ikona, uždaryti