Eurovizijos konkursas 2020 - atšauktas

AA

„Eurovizijos“ prodiuseris Jon Ola Sand su dideliu nusivylimu tarptautinio konkurso Youtube kanale paskelbė kalbą, kurioje pareiškiama, kad šių metų „Eurovizijos“ konkursas atšaukiamas.

Pastarosiomis savaitėmis buvo svarstomi skirtingi konkurso organizavimo variantai, bet nuolat kintanti koronaviruso pandemijos situacija Europoje, griežti valstybių suvaržymai ir apsunkintos transliuotojų galimybės lėmė sunkų, bet užtikrintą konkurso organizatorių sprendimą nutraukti „Eurovizijos“ konkursą. Sprendimą priėmė galvodami ne tik apie pačią produkcijos logistiką, bet ir apie atlikėjus, kūrybines komandas bei gerbėjus.

„Eurovizijos“ prodiuseris Jon Ola Sand  pranešime teigė, kad jis didžiuojasi „Eurovizijos“ konkursu, kuris 64 metus jungė žmones ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje. Jon taip pat siuntė savo padėką visai šių metų konkurso kūrybinei grupei, kuri iki šiol sunkiai dirbo rūpinantis „Eurovizijos“ konkursu. Pabrėždamas, kad šį sprendimą lėmė nekontroliuojama situacija, jis užtikrino, kad „Eurovizija“ tikrai sugrįš ir bus dar geresnė nei iki šiol.

 

Per ateinančias kelias dienas paaiškės smulkesnės detalės, todėl organizatoriai prašo gerbėjų supratimo ir kantrybės. Neatmetama galimybė, kad konkursas sugrįš kitais metais ir, visgi, įvyks Roterdame.

 

Ikona, uždaryti