Egidijus Dragūnas: liepos 7 d. švęs visa Žemaitija

Egidijus Dragūnas: liepos 7 d. švęs visa Žemaitija
AA

Grupei „Sel“ negavus leidimo koncertuoti Klaipėdoje, Egidijus Dragūnas savo soc. tinkluose gerbėjams trečiadienį pranešė žinią - liepos 7 d. atlikėjas planuoja didžiulį koncertą, kurio metu  „švęs visa Žemaitija".

Kol kas atlikėjas nelinkęs atskleisti visų detalių, teigia sulaukęs dviejų pasiūlymų koncertams rengti šalia Klaipėdos esančiuose miestuose. Pasak, E. Dragūno tai bus didelis šou.

Grupės „Sel“ gerbėjus pradžiugino ne tik žinia apie organizuojamą koncertą vasarą, bet ir nusimatanti galimybė jį padaryti nemokamą. Tiesa, Egidijus Dragūnas teigia, kad tam dar reikia susitarimo su remėjais.

"Klaipėda, aš su tavim" jau rašė, kad neseniai atlikėjas Egidijus Dragūnas pranešęs apie koncertus didžiuosiuose Lietuvos miestuose susidūrė su problema. Kreipęsis į Klaipėdos savivaldybę žinomas vyras sulaukė rašto, kuriame teigiama, kad leidimas grupei „Sel“ koncertuoti uostamiestyje neišduodamas.

Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos siųstame rašte teigiama, kad grupės „Sel“ koncertai Klaipėdos Vasaros estradoje vyksta jau keletą metų ir po kiekvieno koncerto yra gaunami skundai, kad buvo pažeisti Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakyme ir išduotame leidime organizuoti renginį nurodyti reikalavimai, taip pat Lietuvos Respublikos triukšmo valdymo, Lietuvos higienos normos HN 33:2011 „Triukšmo ribiniai dydžiai gyvenamuosiuose ir visuomeninės paskirties pastatuose bei jų aplinkoje“ reikalavimai.

Teigiama, kad leidimas organizuoti renginį neišduodamas „renginiams, kurių metu, policijos arba renginių koordinatoriaus nuomone, gali kilti riaušės arba tokie renginiai pagal savo pobūdį gali sukelti neigiamą visuomenės reakciją ar pasipriešinimą, arba yra gauta objektyvių duomenų ar kita informacija dėl galimų pažeidimų“, informuojama, kad leidimas minėtam renginiui nebus išduotas.