Devintus metus iš eilės Klaipėdoje sužibs Kalėdų eglučių kiemelis

Devintus metus iš eilės Klaipėdoje sužibs Kalėdų eglučių kiemelis
AA

Devintus metus iš eilės Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka tradiciškai kviečia klaipėdiečius bei miesto svečius į kalėdinių medelių įžiebimo šventę.

Kiekvienais metais įvairios įstaigos, įmonės, organizacijos bei pavieniai asmenys kviečiami kurti eglutes ir jas eksponuoti bibliotekos kiemelyje. Kiekvienas pastatęs eglutę prisideda prie šventinės atmosferos kūrimo ir tvarumo.

Biblioteka jau trečius metus iš eilės siekia, kad statomos eglutės būtų kuriamos kiek įmanoma daugiau iš perdirbtų medžiagų, panaudojant jau turimas žaliavas.

eglučių kiemelis

Šimtai sužibusių lempučių ant kalėdinių eglučių, puodelis karštos arbatos, gera kompanija ir Kalėdų senelis – artėjančių švenčių ženklai.

Visus norinčius jaukiai praleisti žiemos vakarą ir pasigrožėti net 41-a originalia, savita, su meile kurta eglute, kviečia atvykti gruodžio 6 d. 18 val. į Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos Saulės laikrodžio kiemelį, Herkaus Manto g. 25, Klaipėda.

Vakaro metu Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro solistai – Virginijus Pupšys ir Judita Butkytė – atliks numerius iš V. Ganelio miuziklo „Velnio nuotaka“. Taip pat šventės svečių lauks Simono Nekrošiaus tvarių instrumentų performansas / koncertas ir Edvino Špeto vizualizacijos „MOBIUS“ pristatymas.

Reklama Ikona, uždaryti