Andriaus Mamontovo koncertas Klaipėdoje pradeda naują erą

Andriaus Mamontovo koncertas Klaipėdoje pradeda naują erą
AA

Andriaus Mamontovo koncertas „Vandenyje“ pademonstruos naujausios atviros muzikinės erdvės Klaipėdoje potencialą – liepos 31-ąją atnaujintoje Jono kalnelio teritorijoje vyksiantis renginys išsiskirs ne tik mieste dar neregėta žiūrovų tribūna, unikalia aplinka, bet ir garso bei apšvietimo sprendimais. Todėl šis pasirodymas žada dar nepajustus potyrius.

androids mamontovas koncertas klaipėda vandenyje

Koncerto scena – saloje, žiūrovai – susėdę į plūduriuojančias valtis ir vandens dviračius bei ant buvusių gynybinių pylimų, tūkstančiai žmonių ir ypatinga atmosfera.

Toks bus liepos 31-osios vakaras pačioje Klaipėdos senamiesčio širdyje esančiame Jono kalnelyje, kurio metu Andrius Mamontovas susirinkusiai publikai atliks geriausiai žinomas savo ir grupės „Foje“ dainas, todėl renginys primins legendinių „Foje“ koncertų dvasią.

„Norisi surengti tokį koncertą, kokio žmonės pasiilgo per šią ilgą pertrauką. Todėl didžioji dalis jo metu atliekamų dainų bus tos, kurios yra žinomiausios. Ypatingai Klaipėdoje“, – repertuarą trumpai pristatė A. Mamontovas.

Jis atliks tokius hitus kaip „Laužo šviesa“,  „Marso kanjonai“, „Kitoks pasaulis“ ir daugelį kitų populiariausių kūrinių, o tai – retas atvejis, kai vieno koncerto metu galima išgirsti visas rinktines, geriausias iš geriausių dainas.

Koncertą „Vandenyje“ apšildys grupė iš Berlyno „Alien Grace“, jos kuriama muzika primena roko ir soul muzikos stilių mišinį. Šiame kolektyve būgnininko poziciją užima Andriaus Mamontovo sūnus – taip pat Andrius.

Šimtmečius skaičiuojantis Jono kalnelis po rekonstrukcijos dar tik pradeda naują gyvavimo erą – kaip nauja masinių renginių erdvė po atviru Klaipėdos dangumi, o Andriaus Mamontovo koncertas bus pirmas tokio masto renginys čia.

Dėl savo specifikos Jono kalnelis iš koncerto organizatorių pareikalavo neeilinių pastangų, geriausios įrangos ir nepriekaištingo darbo.

„Džiugu, kad organizatoriai ieško netradicinių sprendimų. Man dėl to specialaus pasiruošimo nereikia, bet apšvietėjams ir įgarsintojams tai turėtų būti tikras iššūkis.

Tačiau šią vietą ypatinga pavers į koncertą susirinkę žmonės. Tikiuosi, kad jie vandenyje elgsis atsakingai“, – sakė Andrius Mamontovas.

Koncertą stebės tūkstantinė minia, kuri įsikurs skirtingose komplekso teritorijos vietose, tačiau visiems žiūrovams bus sukurtos vienodos sąlygos mėgautis aukščiausios kokybės muzika ir reginiu – tam bus pasitelkta geriausia garso ir apšvietimo įranga, specialūs vaizdo ekranai.

„Tokio lygio įranga Klaipėdoje iki šiol dar nė karto nenaudota. Todėl renginys tikrai bus įspūdingas visomis prasmėmis“, – prasitarė koncerto organizatoriai.

Netradicinė koncertų vieta bei Andrius Mamontovas akimirksniu sutraukė didžiulę žiūrovų auditoriją – nors bilietai tiesiog išgraibstyti, tačiau jų dar galima rasti.

Renginio dieną vartai į koncerto teritoriją atsidaro 19 valandą.

Koncerto pradžia: grupė „Alien Grace“ – 20.30 val.; Andrius Mamontovas – 21.30 val.

Vandens dviračių išdavimas – nuo 20 val. prie Biržos tilto. Baidarių išdavimas ir grąžinimas prie tiltelio šalia Jono kalnelio.

Jono kalnelio erdvė plati – joje sudarytos sąlygos stebėti koncertą laikantis saugių atstumų. Prašome laikytis Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatytų saugumo reikalavimų pagal rekomendacijas: išlaikykite saugų atstumą; dėvėkite veidą dengiančią apsauginę kaukę; dezinfekuokite rankas.

Renginyje bus du įėjimai: nuo Kultūros fabriko pusės – A įėjimas, bilietams su A sektoriumi; nuo Dangės upės – B įėjimas, bilietams su B sektoriumi.