Klaipėdos raj. policininkai sulaikė įtariamąjį, paaugliams platinusį skystį elektroninėms cigaretėms, papildytą narkotinėmis medžiagomis

Klaipėdos raj. policininkai sulaikė įtariamąjį, paaugliams platinusį skystį elektroninėms cigaretėms, papildytą narkotinėmis medžiagomis
AA

Gegužės 9-osios ryte, policijos pareigūnas, Gargžduose pastebėjo tris nepilnamečius, kurių elgesys sukėlė įtarimų. Patikrinus įtarimų sukėlusius asmenis – pas du iš jų rasta pora elektroninių cigarečių, pora buteliukų su joms pildyti skirtu skysčiu ir augalinės kilmės, galimai narkotinės medžiagos. 

Tą pačią dieną, taip pat Gargžduose, dar vieno nepilnamečio gyvenamojoje vietoje, pareigūnai rado apie 30 įvairaus dydžio buteliukų su elektroninėms cigaretėms pildyti skirtu skysčiu. Tą pačią dieną pareigūnai apsilankė ir 2003 m. gimusio vyro namuose Klaipėdos rajone. Čia buvo rasta dar daugiau nei 150 buteliukų su elektroninėms cigaretėms skirtu skysčiu. Įtariant, kad rastuose skysčiuose gali būti ir narkotinių ar psichotropinių medžiagų, jie perduoti ekspertams ištirti.

2003 m. gimusiam vyrui pareikšti įtarimai dėl galimo neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu (pagal LR BK 260 str.). Įtariamajam skirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

Ikona, uždaryti