Klaipėdos pareigūnai užfiksavo motociklininką, kuris uostamiestyje skriejo daugiau nei 150 km/h greičiu

Klaipėdos pareigūnai užfiksavo motociklininką, kuris uostamiestyje skriejo daugiau nei 150 km/h greičiu
AA

Šeštadienį, balandžio 22 d. apie 19.37 val. Klaipėdos apskrities VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnai, dirbdami specialiais policijos ženklais nepaženklintu automobiliu, uostamiestyje, Kairių g., užfiksavo išskirtinį greičio viršijimo atvejį – 1990 m.  gimęs motociklininkas važiavo ant vieno rato ir skriejo 151 km/h greičiu, kai leistinas toje vietoje yra ne daugiau kaip 50 km/h. 

Taip važiuodamas motociklininkas kėlė didelį pavojų eismo saugumui, tačiau nesutiko, kad toks jo vairavimas yra chuliganiškas. Pradėta administracinė teisena pagal LR ANK 420 str. 2 d. ir 416 str. 6 d.

Visą praėjusią savaitę, 2023 m. balandžio 17 – 23 dienomis, Klaipėdos apskrityje kelių policijos pareigūnai vykdė policinę priemonę dėl transporto priemonių greičio kontrolės, inicijuotą Europos kelių policijos tinklo ROADPOL. Per ją mobiliuoju greičio matuokliu, vadinamuoju trikoju, užfiksuoti 738, rankiniu – dar 75 leistino greičio viršijimo atvejai. Beje, balandžio 21 d. sustiprintą greičio kontrolę pareigūnai nepertraukiamai vykdė vykdė visą parą ir vien tądien rankiniu greičio matuokliu užfiksavo 34, mobiliuoju – 298 greičio viršijimo atvejus. Užfiksuota ir kitų KET pažeidimų. Tarp jų – 9 neblaivūs vairuotojai ir 6 neturintys teisės vairuoti transporto priemonės.