Klaipėdoje nuniokota neįgalių vaikų stovyklavietė

Klaipėdoje nuniokota neįgalių vaikų stovyklavietė
AA

Greta šv. Pranciškaus onkologinio centro Klaipėdoje įsikūręs kupolas, kuriame kasmet organizuotos stovyklos neįgaliems vaikams „Rožių planeta“, pirmadienio vakarą buvo nuniokotas.

„Dabar rašant kaupiasi ašaros. Gavome žinutę, kad taip mylimas mūsų kupolas ir miškiukas yra nusiaubtas. Šiuo atveju nors labai sunku dėl kupolo, ir visos „Rožių planetos” nes mūsų namai, kuriuose tiek daug gerumo pamokų, švelnumo ir meilės. Tiek daug finansinės paramos mūsų mylimų rėmėjų, kad čia būtų gera ir jauku mūsų vaikams ", - rašoma Všį „Elgesio sprendimai" pranešime.

ieno berniuko mama, kurios sūnus buvo sugautas įvykio vietoje, organizacijos atsiprašė ir pasiūlė savo pagalbą sutvarkant padarytą žalą.

 Všį „Elgesio sprendimai" pateikė žinutę tėvams:

„Mieli tėveliai,

Tėvystė yra pats sudėtingiausias dalykas.

Turime geriau stebėti, klausytis, būti vaikų reikaluose ir būti šalia mūsų vaikų. Stebėkime vaikus. 

Visi mes turime dirbti kartu, kaip tėvai savo vaikų labui ir Lietuvos ateities labui. Nelaukime, kol bus per vėlu".

Supjausčius kupolo apsauginę dangą, asmenys pateko į patalpą. Sudaužytas televizorius, nešiojamas kompiuteris, supjaustyti ir sudraskyti baldai, nuniokota visa patalpa, spintelėje rasta buitinė chemija išpurkšti daiktai ir baldai.

Į „Rožių planetos“ stovyklas suvažiuoja vaikai su įvairiomis negaliomis, dažniausiai autizmo sutrikimais. Dalis jų – itin sudėtingos būklės. Jiems reikalingas ypatingas dėmesys.