Šią savaitę Klaipėdoje važiuos papildomi naktiniai autobusų reisai

Šią savaitę Klaipėdoje važiuos papildomi naktiniai autobusų reisai
AA

Šią savaitę dėl ištisinės renginių sekos elinge/Kruizinių laivų terminale Klaipėdos keleivinis transportas organizuoja papildomus autobusų reisus.

Jie leis vėlyviesiems renginių dalyviams patogiai naktį grįžti į šiaurinę ir pietinę miesto dalis.

Ketvirtadienį

Rugpjūčio 5 d. prasideda Džiazo festivalio koncertai. Papildomi 3 autobusai naktį važiuos proginiu 88 maršrutu į pietinę miesto dalį (žr. pridėtą schemą; atkreipkite dėmesį, jog šį kartą 88-ojo trasa pertvarkyta taip, kad užgriebtų arčiausiai renginio esančią Teatro stotelę). Kursavimo intervalas kas 20 minučių, autobusai važiuos iki 01:30 – 02:00 nakties (atvykimo į galinę stotelę laikas).  Jų atvykimo į Teatro/Turgaus stoteles laiką galima bus pasižiūrėti mūsų Tvarkaraščių skiltyje, Senosios perkėlos ir Teatro stotelėse bus ir popierinis tvarkaraštis, taip pat autobusų judėjimas bus matomas ir  https://m.stops.lt/klaipeda/#klaipeda/map tikro laiko režimu.

Vėliau iš renginio taip pat bus galima grįžti ir į šiaurinę miesto dalį. 9-ojo maršruto kursavimas pratęsiamas vienu reisu, o vėliau į šiaurę nuo Teatro stotelės iki 02:00 (atvykimo į galinę stotelę laikas) kursuos proginio 99-ojo maršruto autobusas sutrumpinta trasa (žr. pridėtą schemą). Intervalas – kas 40-45 minutės. Atvykimo į Senosios perkėlos ir Teatro stoteles laiką galima bus pasižiūrėti vietoje popieriniame tvarkaraštyje, mūsų puslapio Tvarkaraščių skiltyje, taip pat autobusų judėjimas bus matomas ir  https://m.stops.lt/klaipeda/#klaipeda/map tikro laiko režimu.

Penktadienį

Rugpjūčio 6 d. proginio  88-ojo maršruto darbas pratęsiamas iki 02:30 (atvykimo į galinę stotelę laikas) nakties, reisų informacija prieinama nurodytais būdais.

9/99 maršrutų į šiaurinę dalį autobusų darbas taip pat pratęsiamas iki 02:30 (atvykimo į galinę stotelę laikas). Reisų informacija prieinama nurodytais būdais.

Šeštadienį

Rugpjūčio 7 d. proginio  88-ojo maršruto darbas pratęsiamas iki 02:00 (atvykimo į galinę stotelę laikas), reisų informacija prieinama nurodytais būdais.

9/99 maršrutų į šiaurinę dalį autobusų darbas taip pat pratęsiamas iki 02:00 (atvykimo į galinę stotelę laikas). Reisų informacija prieinama nurodytais būdais.

 
 
Reklama Ikona, uždaryti