Policijos paaiškinimas apie judėjimą "žiedinėse" savivaldybėse

Policijos paaiškinimas apie judėjimą "žiedinėse" savivaldybėse
AA

Vakar Ministrų kabinetui patvirtinus karantino Lietuvoje pratęsimą su naujomis judėjimo sąlygomis, policijos pareigūnai pateikia paaiškinimą apie judėjimą "žiedinėse" savivaldybėse. 

Judėjimas "žiedinėse" savivaldybėse - kai asmenys, gyvenantys besiribojančiose Alytaus miesto ir rajono, Kauno miesto ir rajono, Klaipėdos miesto ir rajono, Panevėžio miesto ir rajono, Šiaulių miesto ir rajono, Vilniaus miesto ir rajono savivaldybėse, juda tarp nurodytų besiribojančių savivaldybių, jiems judėjimo apribojimai netaikomi.

Jei nesate deklaravęs gyvenamosios vietos vienoje iš minėtų besiribojančių savivaldybių, rekomenduojama su savimi turėti dokumentus, kurie pagrindžia faktinę gyvenamąją vietą (pvz.: būsto nuomos sutartį).

Pavyzdžiui:
1) asmuo, gyvenantis Vilniaus m. sav., gali vykti į Vilniaus raj. sav., tačiau negali vykti į Trakų r. sav. ir (ar) Elektrėnų raj. sav.;
2) asmuo, gyvenantis Kauno r. sav., gali vykti į Kauno m. sav., tačiau negali vykti į Jonavos r. sav.

Policijos pareigūnai nori atkreipti dėmesį, kad aukščiau nepaminėtos savivaldybės, nors ir besiribojančios, nelaikomos "žiedinėmis" ir jose toliau taikomi judėjimo ribojimai - pvz. asmuo, gyvenantis Raseinių r. sav., negali vykti į Kauno r. sav. (taip pat ir į kitas besiribojančias sav.). Be to, judant "žiedinėse" savivaldybėse ir toliau taikomi visi karantino reikalavimai (pvz. daugiau nei vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio artimi kontaktai negalimi).


Išsamiau apie naujausią Vyriausybės sprendimą dėl pandemijos valdymo šalyje

skaitykite čia

Reklama Ikona, uždaryti