Policija pristatė naują nežymėtą elektromobilį

Policija pristatė naują nežymėtą elektromobilį
AA

Beveik prieš metus į Lietuvos kelių policijos tarnybos rankas vienam mėnesiui buvo perduotas elektromobilis „Tesla“. Tuomet viešam ir neviešam patruliavimui naudotas elektromobilis policijos automobilių parką papildė laikinai – vienam mėnesiui, o pareigūnai pripažino, kad ateityje svarstys ir apie tokių automobilių įsigijimą. Ilgai laukti nereikėjo, mat trečiadienį į gatves išriedėjo jau Lietuvos policijai priklausantis nežymėtas elektromobilis.

 

Rugsėjo 21 dieną pareigūnai visuomenei ir žiniasklaidai pristatė neseniai įsigytą elektromobilį „Kia EV6“, kuris bus naudojamas neviešam patruliavimui.

Tiesa, nors dabar buvo pristatytas tik vienas elektromobilis, „Delfi“ anksčiau skelbė, kad policijos automobilių parką papildys bent du elektromobiliai – „Kia EV6“ bei „Škoda Enyaq iV“. Pirmasis elektromobilis yra juodos spalvos bei yra aprūpintas dviem varikliais, kurių bendra galia siekia 325 AG ir 605 Nm sukimo momentą. Šis elektromobilis taip pat yra varomas visais ratais bei turi 77,4 kWh bateriją, pagal WLTP metodą apskaičiuotas viena įkrova įveikiamas atstumas siekia 484 km, nuo 0 iki 100 km/val. jis pagreitėja per 5,2 s.

 

Antrasis elektromobilis – baltos spalvos „Škoda“ modelis savo specifikacijomis neatsiliekantis nuo „Kia“, mat šis elektromobilis taip pat turi visus varančiuosius ratus bei yra aprūpintas 82 kWh baterija. Tiesa, „Enyaq iV“ galia šiek tiek mažesnė ir siekia 195 kW, tačiau šis elektromobilis viena įkrova pagal WLTP gali įveikti 460 kilometrų.
 

delfi