Nuo šeštadienio – Klaipėdos autobusų tvarkaraščių korekcijos

Nuo šeštadienio – Klaipėdos autobusų tvarkaraščių korekcijos
AA

Dėl besikeičiančių eismo sąlygų ir keleivių srautų pokyčių, Klaipėdos keleivinis transportas praneša nuo birželio 26 dienos keičiantis 3, 9,14,17 maršrutų tvarkaraščius.

"Suintensyvėjęs bendrasis eismo srautas mieste ir šiaurinėje miesto dalyje jau dažnai nebeleisdavo autobusams išsitekti tvarkaraščių laiko rėmuose. Dabar tokiuose probleminiuose reisuose pridedame trūkstamas tvarkaraščio minutes. Autobuso atvykimo į stotelę laikas taps tikslesnis, kelionę bus galima planuoti patikimiau.

Bendras keleivių skaičius gausėja, tuo pačiu keičiasi ir jų judumo dienos profilis. Dažniau važiuojama ne rytinio ir vakarinio pikų metu, ryškesnis vėlaus vakaro kelionių poreikis visomis savaitės dienomis, išskyrus sekmadienį. Pagal šituos naujus poreikius maršrutuose koreguojame reisų laikus, vėliname darbo pabaigą", - praneša Klaipėdos keleivinis transportas.

Pasak transporto kompanijos, tvarkingesnis, koordinuotas 3 ir 14 autobusų kursavimas ilgoje Taikos prospekto atkarpoje sumažins ir apkrovą pagrindiniams čia 6, 8 ir 10 maršrutams, jų salonai taps erdvesni likusiems keleiviams.