„Lietuvos geležinkeliai“ Velykoms atnaujins įprastus traukinių reisus

„Lietuvos geležinkeliai“ Velykoms atnaujins įprastus traukinių reisus
AA

Bendrovė „Lietuvos geležinkeliai“ skelbia balandžio 06-11 d., t. y. Velykų laikotarpiu, atnaujinsiantys įprastus traukinių maršrutus, kurie iki šiol buvo sustabdyti dėl geležinkelio elektrifikavimo darbų.

 

Traukinių eismas maršrutuose Vilnius–Šiauliai–Klaipėda, Vilnius–Šiauliai ir Radviliškis–Klaipėda bus atnaujinamas pagal įprastą metinį tvarkaraštį.

lietuvos geležinkeliai

 

Nuo kovo 17 d., elektrifikacijos darbai  persikėllė į geležinkelio atkarpą Šiauliai–Klaipėda. Dėl to buvo pilnai atnaujintas eismas maršrutais Vilnius–Šiauliai bei Kaunas–Šiauliai. Atsižvelgiant į tai, jog keitėsi elektrifikuojamas ruožas, laikinai buvo atšaukiama arba trumpinama dalis maršrutų Vilnius–Šiauliai–Klaipėda ir Radviliškis–Klaipėda reisų.

Geležinkelio elektrifikacija yra Lietuvai strategiškai svarbus projektas, būtinas norint netolimoje ateityje užtikrinti dar efektyvesnį ir žalesnį judumą be CO2 pėdsako naujais ir visiems keleiviams pritaikytais elektriniais traukiniais.  

Šis projektas išsiskiria savo kompleksiškumu, todėl minėtų maršrutų tvarkaraščiai tikslinami kiekvieną mėnesį atsižvelgiant į vykdomus darbus. 

Reklama Ikona, uždaryti