Klaipėdos keleivinis transportas: daugės reisų į Šernus ir Dituvą

Klaipėdos keleivinis transportas: daugės reisų į Šernus ir Dituvą
AA

Klaipėdos keleivinis transportas informuoja nuo pirmadienio, gegužės 17 dienos, 28-ajame ir 41-ajame maršrutuose pridedantis po vieną, pirmąjį ryto reisą - ir vieną popietinį reisą 40-ajame.

"Dituvos ir Šernų kryptyse keleivių skaičius pagal sezonus labai svyruoja. Kadangi klaipėdiečiai turi ir alternatyvių maršrutų ten nuvažiuoti, taupant ridą karpome pirmiausia tuos užmiesčio maršrutus, kuriuose ridos dalis miesto teritorijoje yra santykinai didžiausia. Kaip tik tokie ir yra šie maršrutai. Autobusų kursavimą jais buvome išvis sustabdę nuo praėjusių metų pabaigos, o šį balandį reisų skaičių grąžinome mažesne apimtimi", - rašoma Klaipėdos keleivinio transporto pranešime.

Nuo pirmadienio nuspręsta grąžinti ankstyviausius reisus 28-ajame maršrute darbo dienomis ir savaitgaliais, o 41- ajame – darbo dienomis, dėl didėjančio važiuojančių skaičiaus.

"Didžioji Dituvos keleivių dalis naudojasi 40-uoju maršrutu; stebime ir ten didėjantį keleivių srautą. Todėl čia darbo dienomis pridedame vieną reisą. Autobusas iš Naujojo Turgaus stotelės išvyks 17:31", - teigiama Klaipėdos keleivinio transporto pranešime.

Ikona, uždaryti