Eismo pokyčiai Jūros šventės metu

Eismo pokyčiai Jūros šventės metu
AA

Nuo liepos 28 dienos vakaro iki rugpjūčio 1 ryto eismui uždaroma Tiltų gatvė, todėl ja įprastai važiuojantį viešąjį transportą nukreips į Pilies gatvę. Prašoma atkreipti dėmesį į pakeistą Atgimimo stotelės šiaurės kryptimi vietą.

jūros šventės transportas

Penktadienį eisenos metu trasas gerai valandai perkels per Mokyklos gatvės tiltą, nes negalės naudotis Herkaus Manto ir Pilies gatvėmis. Priklausomai nuo to, kur konkrečiu metu bus eisenos „uodega“, iki Mokyklos tilto važiuosime Priestočio arba Liepų gatvėmis.

keleivinis

 

autobusai klaipėda

Patogiausios stotelės ir automobilių statymo aikštelės

Patogiausia šventės teritoriją pasiekti ir iš jos grįžti lipant Turgaus ir Laikinojoje Atgimimo stotelėse, 4 schema :

klaipedos transportas

Lengvųjų automobilių eismas šventės teritorijoje draudžiamas. Vairuotojams patartume ne ieškoti stovėjimo vietos  šventės prieigose, kur, pagal ilgametę patirtį, gali būti sudėtinga rasti vietą pasistatyti automobilį (arba išvažiuoti, jeigu užstatomas kelias), - yra dvi talpios nemokamos aikštelės: šiaurėje prie Studlendo, pietuose prie “Švyturio”Arenos.

jūros šventės eismas

Naktinėtojams

Užsibuvusiųjų šventėje paslaugoms - proginiai maršrutai. Į šiaurę nuo Laikinosios Atgimimo stotelės veš 140-as , 5 schema :

klaipėdos keleivi nis jūro šventė

o į pietus - trys maršrutai nuo Turgaus stotelės. 6 schema:

jūros šventės eismas

Ilgiau per šventę veš taip pat ir įprasti reguliarieji maršrutai, ir maršrutiniai taksi: M5 – tik naktį į šeštadienį. M6 ir M8 – į šeštadienį ir sekmadienį. 

Tiksliai – internete bei švieslentėse

Nustatyti tvarkaraščiai patikimi tik pirmiesiems rytiniams reisams. Vėliau dėl eismo sąlygų neapibrėžtumo ir kintamumo patariama kelionę planuojant naudotis Klaipėdos keleivinio transporto puslapyje esančiu tikro laiko eismo žemėlapiu, google maps įrankiu. Stotelių švieslentėse taip pat rodoma tiksli autobusų atvykimo informacija.

 Kelionė viešuoju transportu mokama

Nors popierinius bilietus pardavinėja vairuotojai, juos galima įsigyti ir kioskuose. Pats patogiausias atsiskaitymo būdas yra su programėlės „e.Ticket Klaipėda“ pagalba.

Epidemiologinė sauga

"Susirgimų covid-19 liga skaičius Klaipėdoje pastarosiomis dienomis vėl auga. Elkimės socialiai atsakingai, karščiuodami susilaikykime nuo kelionių. Nors kaukės nebeprivalomos, bendrakeleiviai bus dėkingi jums, jeigu jas dėvėsite. Dezinfekuokime rankas, važiuodami salone laikykimės įmanomo tarpusavio atstumo", - teigiama Klaipėdos keleivinio transporto pranešime.

Ikona, uždaryti