Bus koreguojami kai kurie Klaipėdos keleivinių autobusų grafikai

Bus koreguojami kai kurie Klaipėdos keleivinių autobusų grafikai
AA

„Paprastai priemiesčio maršrutų rudeninius tvarkaraščius tiksliname tik rugsėjo pabaigoje, kai nusistovi keleivių srautai ir išryškėja stabilus lengvųjų automobilių sudaromų eismo sąlygų dienos charakteris. Ir šiemet mėnesio pabaigoje ar kito pradžioje peržiūrėsime viso tinklo grafikus.

Tačiau dviejose kryptyse korekcijos nebegali laukti mėnesio pabaigos. Todėl jau nuo pirmadienio, rugsėjo 19 dienos, darome šiuos keitimus.", - rašoma Klaipėdos keleivinio transporto pranešime.

Klipščių kryptimi:

- 14 maršrute darbo dienomis pertvarko tvarkaraštį. Darbo dienomis dažnina rytinio piko reisų intervalus 7:00-7:30 metu iš Klipščių į miesto pusę. Tuo laiku intervalas tarp reisų sutrumpės iki 6 minučių. Popietiniuose reisuose 13:30-15:30 valandomis taip pat dažnina važiavimų intervalus nuo dabar esamų 14 min. iki 12 minučių;

- 7-ojo maršruto trasą pratę Trušeliuose (žr. pridėtą schemą); ten įrengtos naujos Gilijos ir Gryneidės stotelės. Reisų laikus perdėliojo dėl pakoreguotos trasos ir geresnės koordinacijos su 14-uoju maršrutu.

klaipėdos autobusai

Gindulių kryptimi:

- 25 maršrute dėl vėlavimų 3 min. ankstina 7:00 reisą iš Plikių iki 6:57. Šiek tiek perdėliojo važiavimo trukmes;

- 35 maršrute dėl vėlavimų 4 min. ankstina 6:56 reisą iš Smilgynų iki 6:52. Irgi šiek tiek perdėliojo važiavimo trukmes.

„Pastaruosiuose dviejuose maršrutuose (25 ir 35) šie minimalūs pakeitimai stebimų didelių, dešimtis minučių siekiančių, vėlavimų neišspręs, tačiau turėtų kažkiek sušvelninti situaciją, nes autobusai į "butelio kakliuką" Slengiuose atvažiuos šiek tiek anksčiau ir turėtų sugaišti mažiau laiko ties Gindulių/Slengių žiedu. Situaciją po korekcijos ir toliau stebėsime; prireikus vėl tikslinsime tvarkaraštį", - pranešama Klaipėdos keleivinio transporto pranešime.

Reklama Ikona, uždaryti