AUTENTIŠKAS ŠOKIS ir SAVIUGDA (galima su vaikais)

AUTENTIŠKAS ŠOKIS ir SAVIUGDA (galima su vaikais)
Nereikalinga patirtis, užtenka noro judėti ir šokti. Nėra jokio amžiaus ar lyties kriterijaus. Lanko nuo 18-os iki 60-ies ir kiek tik jaučiate. Galima atsivesti savo vaikus šokti kartu.

Registracija: https://forms.gle/24kiyPoPvNNCec4v8

Laikas: antradieniais 19:30 val. Vieta: Liepų g. 54-K4 (Baleto erdvės patalpose, įėjimas iš vidinio kiemo pusės) Telefonas: +37068264141

KAS YRA AUTENTIŠKAS ŠOKIS?
 
Tai laisvas, sąmoningas, intuityvus šokis. Šokame ir improvizuojame taip, kaip veda mūsų kūnas ir jausmas, tiesiog leidžiame sau būti savimi keisčiausiuose judesiuose pagal įvairaus stiliaus muziką: R&B, Pop, Hip Hop, Latino, African, Tribal, Meditation, Ambient, Electronic, Rock, Classical... bus visko! Svarbiausia atsipalaidavimas, rutinos pakeitimas, laikas sau, judėjimo laisvė, susijungimas su savo autentiškumu nuo asmenybės savybių iki šokio išraiškos stiliaus. Nėra jokių choreografijų ar taisyklių, kaip judėti, svarbiausia yra paleisti kontrolę ir tada įvyksta esminiai savasties tėkmės suvokimai. Šokis lengvas, o terapija vyksta gili ir transformuojanti. 

KAIP VYKSTA UŽSIĖMIMAI?
 
Kiekvieną užsiėmimą būna skirtinga tema, kurią mokomės išjausti savo kūnu per šokį tam, kad gyventume lengviau ir geriau. Temos: savivertė, kūno priėmimas, savęs pažinimas per stichijas (žemė, ugnis, vanduo, oras, kosmosas), emocijų išraiška, savirealizacija, ryšys su savo vertybėmis, autentiškas aš, meilė sau ir pasauliui, atjauta, išbuvimas nepatogiose emocijose, tikroji giluminė laimė ir sąmoninga laisvė pasirinkti, svajonės ir jų įgyvendinimas. Trukmė: 1 val. 15 min.10 min. įvedimas į temą ir intencijos išikėlimas, 45 min. laisvas šokis, 10 min. laisvas rašymas, 10 min. aptarimas bendrame rate. Turėkite: savo vandens, patogią aprangą (suknelė, sijonas, tympos, treningai, šortai, kaip tik norisi), savo užrašus / šokio dienoraštį. Šokame su kojinėmis arba basomis.  

PADRĄSINIMAS
 
Ateikite net ir tada, kai jaučiatės netobulai, pavargę po dienos darbų. Šokis ir yra tam, kad padėtų atnaujinti viduje tekančią energiją, išjudintų kūną, galima šokti labai ramiai, jei nėra jėgų. Galbūt šokti visada buvo tavo svajonė, o dabar galvoji, kad per vėlu? Mėgautis judesio džiaugsmu niekada nevėlu ir, kaip sakoma, geriausias laikas buvo prieš 10 metų, o kitas geriausias laikas yra DABAR! 

APIE AUTENTIŠKO ŠOKIO MOKYTOJĄ
 Aš, Brigita, būsiu tarsi kompasas, kuris parodys kryptį, kaip atrasti savo unikalų ir autentišką būdą šokti, klausyti širdies ir priartėti prie savo vidinio žinojimo. Šokiu kvėpuoju 23 metus. Augau ir keliavau nuo klasikinio baleto, tautinių (lietuvių ir ukrainiečių), šiuolaikino šokio, kontaktinės improvizacijos, Lotynų Amerikos ritmų ir likau dvejose stichijose ~ ugnis yra gatvės šokis (čia esu šokėja), o sielos skrydis į kosmosą yra autentiškas šokis (čia esu vedlė). Baigiau šokio terapijos mokymus Ispanijoje, Sorabile. Vedu individualias ir grupines autentiško šokio praktikas. Mokausi daugiausiai iš JAV gyvenančių mokytojų ir vedlių. Esu sertifikuota meditacijos ir holistinės saviugdos instruktorė.  

ATSILIEPIMAI
 Man autentiškas šokis yra apie vidinę laisvę kurti, jausti ir tiesiog būti akimirkoje. Šokio metu dažnai jaučiu išlaisvėjimą, pakylėjimą, džiugesį. Visada su nekantrumu ir smalsumu laukiu kiekvienos praktikos. Kad ir kokia pavargusi ar nusiminusi ateičiau – šokis atgaivina, nuplauna sielą, atveria širdį, ištirpdo ledus.Brigita yra nuostabi mokytoja, kurianti šiltą, saugią, įkvepiančią erdvę ieškojimams. Su Brigita gera tiesiog būti – jos vedimas kupinas ramybės, sklandus, švelnus, atviras.Savirefleksijos šokančiųjų rate prieš ir po šokio kuria bendrystės, lygiavertiškumo jausmą; dažnai namo parsinešu gilesnių įžvalgų ir naujų minčių, svajonių.
[ Justė ]
 

Šokio metu pajaučiu, kad labiau priimu savo kūną ir atidžiau įsiklausau, ką mano kūnas sako. Šokio metu patinka įėjimas į tarsi tokią meditacinę būseną. Patinka jausmas, kai emocijos sukyla ir judesiu yra paleidžiamos, atsiranda lengvumas sieloje. Patinka atrasti naujas mintis ir emocijas tyrinėjant savo vidų per judesį. Labai vertinu aptarimo ir minčių dalinimosi dalį po šokio. Manau ji tiek pat vertinga, kaip ir šokis. O Brigitos vedimas manau yra labai intuityvus, kryptingai vedantis, bet ne per daug varžantis, Brigita palieka daug erdvės reikštis pačiam. Šokio aptarimas Brigitos erdvėje malonus ir terapiškas. 
[ Lina ]
 

Brigita sukuria jaukią ir saugią atmosferą savo praktikoje, yra puiki vedlė su kuria gali pilnai atsipalaiduoti. Po kiekvienos praktikos jaučiausi atsigavusi, turinti energijos bet ir labai rami viduje. Labai labai rekomenduoju! 
 Karolina ]
 

Šokiai man yra atradimas! Jų dėka įgaunu daugiau pasitikėjimo savimi, padeda įveikti scenos baimę! Šokio metu jaučiu tokią laisvę daryti ką noriu. Brigita sukuria pasitikėjimo aplinką, kad nebijai klysti ir darai tai, ką nori, ką jauti 
[ Galina ] 

Jautiesi vienu metu ir kaip klube 6 ryto, kai visa minia jau išsilakstė ir kaip pas psichoterapeutą 6 vakaro. Kaip jaučiuosi? Tai būna įvairiausias spektras. Ir keistai, ir gerai, ir linksmai, ir liūdnai. Brigitos idėja labai originali ir vykusiai organizuota. 
[ Dmitrij ]
 

Jaučiu atsipalaidavimą, džiaugsmą, ramybę, ateina atsakymai. Patinka, kad Brigita parenka reikiamą muziką. 
[ Neli ]
 

Jaučiuosi įvairiai šokio metu, priklauso nuo buvusių dienos įvykių, nuo emocijų, bet taip dar labiau save galiu pažinti ir priimti su viskuo, kas tuo metu vyksta. Ir atradimai įvyksta įvairiausi: nuo svajonių įgyvendinimo vaizdiniuose ir jausmuose iki gilių įžvalgų ir atsakymų į man pačiai tuo metu aktualius klausimus. Tai geras laikas išsigryninti tam tikrus momentus. Man labai patinka Brigitos dalyvavimas kartu šokio praktikose. Būtų daug sunkiau atsipalaiduoti ir išjausti viską natūraliai, jei stebėtų iš šono šokankančius ir taip vestų užsiėmimus.
[ Kristina ] Pašnekesiai, pamąstymai, užrašai, pasidalinimai, patarimai, priminimai, pagalba, ramybė, stiprybė, pasitikėjimas ir galiausiai Šokis... Tik Brigitos pagalba kūnas atsipalaidavo, mintys iškeliavo į kosmosą, susijungė su visomis stichijomis ir išjudino jau surambėjusį mano kūną. Pasiėmiau tiek daug geros energijos, emocijų, tiek daug pozityvių minčių ir įkvėpimo, motyvacijos... Ėjau į šią šokio praktiką vedama smalsumo, o išėjau visa laiminga, pakylėta, atsipalaidavusi ir pakrauta, TAI buvo būtent tai, ko reikėjo ir daug daugiau nei buvo tikėtąsi!
[ Dovilė ]