VASAROS SEZONO ATIDARYMO TURNYRAS

VASAROS SEZONO ATIDARYMO TURNYRAS

Birželio 1-2 dienomis, nuostabioje lokacijoje šalia miško, gryname ore, adresu Savanorių g. 4, Klaipėda, vyks padelio vasaros sezono atidarymo turnyras, pakviesiantis visus padelio entuziastus į įsimintiną renginį.

„Tokio turnyro Klaipėdoje dar nėra buvę“, - pasakojo organizatoriai. – Buvome pirmieji į uostamiestį atvežę padelio teniso sporto šaką, 2020-aisiais pirmieji įkūrėme padelio kortus ir jau visai netrukus, visus šio sporto entuziastus pakviesime į pirmąjį tokio masto turnyrą, kokio Klaipėda dar nėra mačiusi“.

Turnyro organizatoriai „Klaipėdos Padelis“ su „Rote Padelio klubu“ žada renginį ne tik sportininkams, bet ir žiūrovams. Ne veltui šią sporto šaką pamėgo tokios pasaulinio lygio žvaigždės, kaip Rafael Nadal, Christiano Ronaldo, Shakira ir Andy Murray. Tai sportas, kuriame susitinka azartas, meistriškumas, greitis bei komandinis darbas. Tokie turnyrai ypatingai traukia žiūrovus, nes žaidėjai demonstruoja savo talentą, sugebėjimus bei tampa tikra inspiracija kitiems.

Šis turnyras išsiskirs savo draugiška atmosfera, įspūdingais prizais ir visiems prieinamu dalyvio registracijos mokesčiu.

Dvi dienas truksiančio turnyro metu, prizais bus apdovanoti net 42 dalyviai. Organizatoriai bus paruošę ir paguodos prizų, o finaluose žaidėjai susikaus dėl 700 eurų vertės kelialapio dviems į padelio stovyklą Tenerifėje, momentinių aparatų ir kt.

„Turnyro, kuris turėtų tiek rėmėjų – Klaipėdoje dar nėra buvę. Apdovanojimai vyks po kiekvieno etapo. Uostamiestyje dažniausiai galima sudalyvauti mažesniuose savaitgaliniuose turnyrėliuose, todėl nuoširdžiai kviečiu ne tik žaidėjus, bet ir žiūrovus pasidaryti sau šventę ir atvykti į pirmąjį tokio masto padelio turnyrą“, - kviečia organizatorė Sandra iš „Klaipėdos Padelis“.

Bus kviečiamos dalyvauti vyrų, moterų ir mišrios grupės. Jos pasiskirstys lygiuose: pradinis (ang. light), stiprus (ang. power) ir sudėtingas (ang. hard).

Pasižymėti šią dieną savo kalendoriuose tikrai verta. Tie, kurie bent kartą yra prisilietę prie šio sporto žino, kad tai ne tik nauda kūnui, bet ir penas sielai. Žaidimas yra labai smagus ne tik žaisti, bet ir stebėti.

Padelis jungia bendruomenes, tai puikus laisvalaikio praleidimo būdas, galimybė susirasti bendraminčių.

Išmėginti savo jėgas kviečiami visi, todėl visai nesvarbu, koks žaidėjo meistriškumo lygis.

Padelį gali žaisti kiekvienas. Šis sportas įtraukia savo paprastumu, uždega žaismingu azartu ir apdovanoja tik geriausiomis emocijomis.

Puikios atmosferos ir šypsenų netrūks ir turnyro metu. Atvykusius žaidėjus pasitiks "Pipita" baras su gėrimais ir užkandžiais.

TURNYRO PROGRAMA:

Šeštadienis

09 – 12 val. vyrai pradinis (ang. light)

12 – 15 val. moterys pradinis (ang. light)

15 – 18 val. moterys stiprus (ang. power)

18 – 21 val. vyrai stiprus (ang. power)

 

Sekmadienis

10-13 val. mix pradinis (ang. light)

13 – 16 val. mix stiprus (ang. power)

16- 19 val. mix sudėtingas (ang. hard)

 

Turnyro dalyvio kaina – vos 25 eurai. Būtina registracija. Dėl registracijos kreiptis į Sandrą iš „Klaipėdos Padelis“ tel. nr.: 865557891