Champion Minded camp

Champion Minded camp

Champion Minded camp – keliasi prie jūros!

Naujos patirtys ir iššūkiai! 

Stovyklos metu:

-susipažinsi su jėgos aitvarais ir mokinsies įvaldyti vėjo bei jūros stichijas;
-legendinio Wim Hof kvėpavimo metodo pagalba suprasi, kad Tu gali daug daugiau!; 
-išmoksi įveikti stresą ir nuraminti protą Ledo vonioje!; 
-pagerinsi savo performansą ir sporto rezultatus su Oxygen Advantage technika;
-jūros pirtis Monciškių paplūdimyje;
-giliai ir kokybiškai pailsėsi bei restartuosies Gongų garsų vakare;
-rytus pradėsi sportu bei maudynėmis jūroje;
-susipažinsi su draugiška ir aktyvia jėgos aitvarų bendruomene;
-Kitos aktyvios veiklos ir komandos siurprizai (longboardai, paplūdimio tenisas/tinklinis, irklentės ir kitos).

Tai savaitgalis, kuris pakeis tavo požiūrį į save! Ir čia mes mokysimės ne raketų mokslo, iš kurio mažai naudos kasdieniniame gyvenime, o gausime žinių, kurios pagerins įvairias tavo gyvenimo sritis! Savaitgalis, po kurio tu pasijusi super-žmogumi !!! Nes taip ir yra, tik pats turi tai atrasti!

„Champion minded“ savaitgalis tinka ir profesionaliems atletams, kurie ieško būdų, kaip padidinti pajėgumą ir pagerinti rezultatus, nes detaliai bus išdėstyta Oxygen Advantage technika. Kuri yra paremta moksliniais tyrimais ir parodo , kaip išlavinti kūną, geriau panaudoti deguonį ir tuo pačiu metu- optimizuoti kiekvieną įkvėpimą! Taip pat OA kvėpavimas, tinka ir savo malonumui sportuojantiems, ir žmonėms turintiems problemų su kvėpavimo takais.

„Champion minded“ savaitgalį Wim Hof Metodas padės pajusti save giliau per tris pagrindinius principus:

-Kvėpavimo technikos dėka praplėsi savo galimybes;
-Šalčio dėka (Ledo vonios!)- iššauksi stresą bei įgysi atsparumą jam; 
-Minčių ir nusiteikimo pagalba – įveiksi baimes ir atrasi naujas galimybes.

Ir žinoma patys mylimiausi – Jėgos aitvarai! Tai tobulai subalansuotas sportas, padedantis pažinti vandens bei vėjo stichijas, suteikiantis nuolatinį tobulėjimą bei fizinį aktyvumą, įtraukiantis į didelę ir draugišką bendruomenę. Tai sportas, kur jauti tą magišką laisvės ir laimės jausmą.

„Champion minded“ savaitgalį tavęs laukia stiprus ir gilus poilsis „Gongų garsų“ sesijoje. Gongų sesijos yra įprasta „Silicon valley“ kompanijų praktika, kurios metu kūnas ir protas atsigauna ir pasikrauna nauja energija ląstelių lygyje.

 

Patirtimi ir žiniomis dalinsis:
Tadas Malinauskas- jėgos aitvarų ir snieglenčių prorideris bei sertifikuotas jėgos aitvarų, vandenlenčių ir snieglenčių instruktorius, kalistenikos (jėgos treniruočių su savo kūno svoriu) treneris. Instruktoriaus patirtis daugiau 12 metų. „Nors jėgos aitvarų sportas sužavėjo ne iš pirmo žvilgsnio, tačiau kiekvienas iššūkis vis stiprino meilę kaitavimui. Disciplinos kite- surfing- foiling- freestyle – yra artimos, bet didžiausia aistra-freeride - aukšti ir techniški šuoliai audrų metu. “ Tado kantrybė bei mokytojo talentas padeda ant lentos pastatyti net ir vandens bijančius! O progreso siekiančius moko, kaip saugiai ir taisyklingai atlikti šuolius ir triukus.

Žilvinas Gruodis – sertifikuotas WHM ir OA instruktorius. „Mano kelionė prasidėjo praktikuojant kovos menus, kuriuose reikėjo koncentruotis į kvėpavimą bei judesį, kad sutelkti daugiau jėgos bei tėkmės būsenos. Pastebėjau didelį skirtumą bei pažangą, natūraliai norėjosi daugiau gilinti žinias ne tik kvėpavimo, bet ir šalčio praktikoje, taip tapau instruktoriumi.“ Šių dviejų metodų seminaruose ir praktiniuose mokymuose, Žilvinas moko įveikti ne tik baimes, nugalėti dvejones, atskleisti savo supergalias, bet ir moko kaip palengvinti depresijos, panikos priepuolių, krono ligos, žvinelinės, įvairių kvėpavimų ligų simptomus, kitų plaučių bei autoimuninių ligų priežastis. Ir žinoma parodo, kaip žymiai pagerinti sportinius rezultatus, gyvenimo kokybę, atrasti vidinę ramybę, stiprybę ir stabilumą.

Į stovyklą įskaičiuota:

-Apgyvendinimas: 2 nakvynės JūraSpot name (Visas namas bus tik stovyklos dalyviams, kuris yra tik 1 minutė nuo paplūdimio!); 
Daugiau info: ( http://www.booking.com/Share-aeeQe3 )
-3.0 val. kaitavimo kursas su sertifikuotais IKO instruktoriais (galimos papildomos pamokos); 
-Visas reikalingas inventorius JūraSpot centre;
-Wim Hof ir OA technikų praktiniai mokymai;
-Ledo vonia, taip taip pilna ledo!;
-Pirtis ant jūros kranto;
-Fiziniai/jogos užsiėmimai kiekvieną rytą;
-Gongų muzikos-meditacijos vakaras autentiškos architektūros kluone, pilnam kūno ir proto atsipalaidavimui.

 

Registracija ir daugiau informacijos:

Lina +370 612 75909
gustgurult@gmail.com

*Registracija patvirtinama, tik gavus rezervacijos mokestį;
** Vietų skaičius ribotas! Vienoje stovykloje tik 12 dalyvių.

Tikėk savo paties jėga!
Iki greito susitikimo!