Užpustyti | Istorinė ekskursija - šokio spektaklis

Užpustyti | Istorinė ekskursija - šokio spektaklis
Šokio ir istorijos spektaklis „Užpustyti“ – tai poetinis pasakojimas apie Neringos kaimus ir čia gyvenusias ar trumpam stabtelėjusias įdomias asmenybes, kurių istorijos, kaip ir Neringos kaimai jau užpustyti vėjyje dūzgiančių smilčių.
Spektaklis lakoniškomis judesio, muzikos ir balso kalbomis perteiks čia gyvenusių žmonių likimus per šimtmečius kintančio kraštovaizdžio fone. Spektaklio siužetas sudarytas iš paslaptingų fragmentų – išnykę kaimai, L.Rėzos dainos, Pašto kelias Prūsija – Peterburgas, karalienės Luizės gestas, Tomo Manno buitis ir būtis, Simonos de Beauvoir ir Žano Polio Sartro pėdos, Nidos dailininkų kolonijos potėpiai.
Šokio ir istorijos spektaklis „Užpustyti“ rodomas ant Parnidžio kopos, nuo kurios atsiveria Nidos gyvenvietė ir užpustytos istorijos puslapiai. Šokėjų kūnų ir kopų vaizdinys atlieps istorinį-poetinį-muzikinį pasakojimą, girdimą per ausines, ir atskleis Kuršių nerijos magiškąjį realizmą.
2019 metais spektaklio kūrybinė komanda už spektaklį nominuota „Auksiniam scenos kryžiui“, kostiumų dailininkė S. Straukaitė už spektaklio kostiumus nominuota, teatras pelnė „Padėkos kaukę“.

Režisūra: Agnija Šeiko
Choreografija: Agnija Šeiko, Inga Kuznecova
Muzika: Kristijonas Lučinskas, Benas Šarka ir „AOUM“ (Edmundas Gylys, Vladimir Konstantinov, Karina Novikova, Donatas Bielkauskas, Larion Dyakov)
Tekstai: Sondra Simana
Kostiumai: Sandra Straukaitė
Choreografija, atlikimas: Šeiko šokio teatras: Inga Kuznecova, Gintarė Marija Ščavinskaitė, Oksana Griaznova, Marija Ivaškevičiūtė, Dovilė Binkauskaitė, Mantas Černeckas, Niels Claes, Erikas Žilaitis, Samanta Pinaitytė, Edita Aliochno, Evgenij Kalachov, Darius Berulis
Balsų aktoriai: Agnija Šeiko, Darius Meškauskas, Mikas Urbonas, Kristina Švenčionytė, Mantvydas Poškus, Edvardas Brazys, Sigutis Jačėnas, Martynas Jackus, Saulė Skliuderytė, Sofija Lučinskaitė, Liudas Vyšniauskas, Karolis Makauskas, Neringa Abrutytė, Vaiva Kvedaravičiūtė
Padėka: Raimondai Ravaitytei – Meyer, Aušrai Feser
Prodiuserė: Vilija Bartašiūtė

Pradžia: Parnidžio kopa, automobilių stovėjimo aikštelė, Nida
Vietos koordinatės: 55.295110, 20.986669
Trukmė: 1 val.
Bilietus platina TIKETA nuo 2021 m. birželio 18 d.

DĖMESIO – spektaklis vyksta lauke, todėl dėl stipraus lietaus ar audros gali būti atšauktas. Stebėkite informaciją teatro feisbuke, renginio vietoje, susisiekite tel. 868171631.