Grįžti

Marketingo strategija ir prekės ženklas

Renginio nuotrauka, Marketingo strategija ir prekės ženklas

Seminarai

2021-10-14 18:00 val. J. K. Chodkevičiaus g. 1B, Kretinga Facebook puslapis Nemokamas

Renginio aprašymas


Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje startuoja tradiciniu tapęs verslumo inkubatorius #VersliKretinga’21. 2021 m. spalio mėnesį vyks „Versli Kretinga 2021“ renginiai, kurių metu kviečiami verslą pradedantieji ar smulkiojo ir vidutinio verslo atstovai registruotis į septynis skirtingo pobūdžio verslumo skatinimo mokymus.

Marketingo strategija ir prekės ženklas su Aurimu Šumbrauskiu jau spalio 14 d. 18 val.!

Pirmųjų mokymų metu sužinosite apie privalomus marketingo pagrindus smulkiajame ir vidutiniame versle, analizuosite veiksnius, lemiančius prekės ženklo suvokimą bei išgirsite daugiau apie praktinius marketingo patarimus, kaip didinti pardavimus.
__________________________
Apie lektorių Aurimą Šumbrauskį: daugiau negu 13 m. patirties turintis marketingo praktikas, specializuojasi smulkiojo ir vidutinio verslo segmente, buvęs „West Express“, „Gintaro baldų“, „Technoramos“ bei esamas „Laurestos“ marketingo vadovas.
Renginiuose dalyvauti gali visi norintieji. Būtina registracija, užpildžius registracijos formą: https://www.kretvb.lt/renginiai/marketingo-strategija-ir-prekes-zenklas/