Meno Dirbtuvės Prie Jūros

Meno Dirbtuvės Prie Jūros

Prisijunk ir išlaisvink savo vidinį kūrėją prie jūros!

Vakarą pradėsime kvėpavimo įžanga. Kvėpavimo praktikos metu išmoksime pakeisti savo būseną ir iš skubėjimo bei miesto šurmulio sugrįšime į save, į savo kūną. Nuraminsime mintis, pajusime savo centrą ir susijungsime su savo vidiniu kūrėju! Įsitikinsime, kad nuo chaoso iki pilnatvės yra tik keli įkvėpimai ! 

O tada jau leisimės į kūrybą! Piešimo seansui pirmiausia rasime įkvėpimo ir įvairių priemonių gamtoje. Rastas šakeles, kriauklytes, akmenukus, galėsime naudoti įspaudams drobėje ir įvairioms gamtos tekstūroms išgauti. Mokysimės pamatyti ir išgauti norimas spalvas. Ir svarbiausia mokysimes paleisti visus lūkesčius ir pasinerti į kūrybinio proceso malonumą. Šiai sesijai tikrai nereikia "mokėti" piešti, pajausime kad kurti tikrai gali kiekvienas iš mūsų, paleidęs mintį apie taisykles ir siekimą viską daryti tobulai. Visas reikiamas priemones duosime mes ir duos gamta, todėl su savimi pasiimkite tik gerą nuotaiką ir šiltą aprangą!

Kūrybos dirbtuves baigsime su Puerh arbatos ceremonija - tai ritualas sugrąžinantis mus į pojūčius, į dabarties akimirką. Tai aktyvi meditacijos forma, kai dėmesys sutelkamas į skonį, kvapą, į subtilias detales, kurių dažnai nebepastebime. Ceremonijos metu dalinsimės įžvalgomis ir patirtimis iš viso kūrybinio seanso. 

Mūsų tikslas, kad po seanso visi liktume švariomis, jūros vėjo išpustytomis mintimis, užkurtu kūrybiniu varikliuku, naujomis idėjomis, įžvalgomis ir su ta svaiginančiai lengva - gera būsena! 

 

 

Kvėpavimo seansą ir Puerh arbatos ceremoniją ves @gustguru

Tapybos seansą ves @vangartstudio

 

 

Kur? - Olandų kepurės paplūdimys (susitinkame pagrindinėje stovėjimo aikštelėje)

Kada? - Liepos 1 dieną 19:00 valandą.

Kiek laiko truksime? - iki 3 valandų.

Ką atsinešti? - kilimėlį / rankšluostį pasitiesti sedėjimui; vandens; užkandį (pagal norą); patogią aprangą, kurios negaila susitepti (pledas taip pat gali praversti) ir žinoma gerą nuotaiką!

Renginio kaina - 30 eur 
Rezervacijos mokestis - 10 eur

 

Registruokis - asmenine žinute vangartstudio@gmail.com

Vertiname kokybę, todėl VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS.