MEDITACIJA SU ŠAMANIŠKU BŪGNU PRIE JŪROS

MEDITACIJA SU ŠAMANIŠKU BŪGNU PRIE JŪROS

Puikus oras atsigauti per meditaciją prie jūros! 

  • Emocijų paleidimo meditacija ~ jausmai lyg bangos ateina ir praeina.
  • Šamaniškas būgnas ~ indėnų gentis primenantis instrumentas nukelia mus į kitus pasaulius, terapinis garsas nuima nuovargį, sumažina galvos ir kūno skausmus, pozityviai veikia negatyvias mintis.
  • Koshi vėjo ir vandens garso varpelis ~ glosto ausų būgnelius.
  • Šamaniška sėklų apyrankė ~ regeneruoja aurą aplink streso įtemptą odą.
  • Tibeto dubenėlis ~ mažytis auksinis kosmoso šaltinis.
  • Mėnulio būgnelis ~ žadina tyrą džiaugsmą saulės rezginyje.

Po meditacijos bendras piknikas saulėlydžio dangaus spalvose ir magiškos, įkvepiančios, žaismingos kortos gilesniam savęs pažinimui ~ padeda atsakyti į rūpimus klausimus, suteikia daugiau įžvalgų, nušviečia mintis nauja perspektyva!

SUSITINKAM ~ ketvirtadienį 19:10 val. Ruonių stotelės aikštelėje (tarp 1 ir 2 Melnragės, google maps puikiai rodo lokaciją) ir kartu nueisime prie jūros. 

PASIIMKITE ~ pleduką pasikloti ir pleduką užsikloti (kad jums būtų patogu ir malonu), savo arbatos ar mėgstamo gėrimo (žinoma, nealkoholinio), sveikų užkandžių bendram piknikui.

LAIKAS SAU ~ draugiškai, paprastai, maloniai, nuoširdžiai, galimybė susipažinti ir atrasti bendraminčių, o gal save iš naujo dar kitaip!

Laiko neskaičiuosim, kiek norėsime, tiek ir būsime. Pati meditacija truks ~ 1 val. Galite prisijungti tik į meditaciją, bet geriausia likti piknikui, bendrystei kartu, bus smagu! (Jei oras bus nepalankus, kelsimės į studiją, dalyviai bus informuoti)

Kaina: 25 Eur, dviese: 40 Eur

VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS
REGISTRACIJA BŪTINA
+37068264141 (Brigita ~ Jūra spalvų)
Registracija užpildant formą internetu: https://forms.gle/mSzJsG8t4zZ1vcgs6