Premjera! Baletas vaikams „Coliukė ir Mocartas“

Premjera! Baletas vaikams „Coliukė ir Mocartas“
Tai magiškas ir šviesus baleto spektaklis vaikams apie Mocartą, kuris kažkur pametęs C(oliukės) natą nebegalėjo kurti. Kol žymus kompozitorius susikrimtęs nesėkmingai dėliojo melodijas, Coliukė pasileido į nuotykių kupiną kelionę, kad į muziką vėl grįžtų harmonija.

Istorija apie Coliukę pasirinkta kaip „raktas“ vaikus sudominti klasikiniu baletu bei muzika. Pasakoje atsiskleidžia vaiko brendimo raida ir iškylantys išbandymai. Coliukė bus apgauta, iš jos norės pasityčioti, bandys pasinaudoti ir nuspręsti jos likimą. Spektaklis klausia, kaip save pažinti, įgauti išminties, nepasiduoti tuštybei bei atrasti savus.

Neoklasikinį baletą kūrė talentingai šį žanrą valdanti choreografė, balerina Aušra Krasauskaitė, baroko įkvėptus kostiumus – Aina Zinčiukaitė, didelio-mažo iliuziją kuriančią scenografiją – Aistė Alksnytė. Taip pat scenoje pasirodo visas būrys Beatos Molytės baleto mokyklos auklėtinių. Dalis jų scenoje pasirodys pirmą kartą.

Šis spektaklis – vienas iš nedaugelio naujų klasikinio/ neoklasikinio baleto pastatymų vaikų auditorijai pajūryje. Tai žingsnis siekiant Vakarų Lietuvos regione jaunąją auditoriją sudominti klasikine muzika ir baletu. Spektaklis specialiai sukurtas taip, kad būtų pritaikomas ne tik teatro scenai, bet ir kultūros centrams, mokyklų aktų salėms ir kitoms erdvėms ir taip galėtų aplankyti ne tik didmiesčius, bet ir regioną.

Choreografė, režisierė: Aušra Krasauskaitė
Choreografės asistentės: Beata Molytė, Aleksandra Karečkienė
Kostiumų dizainerė: Aina Zinčiukaitė
Scenografė: Aistė Alksnytė
Šokėjai: Roman Semenenko, Indrė Petrulytė, Ema Marija Maslauskaitė, Beatos Molytės baleto mokyklos auklėtinės
Grimo dailininkė: Aira Braždienė
Šviesų dizaineris: Darius Berulis
Projekto koordinatorė: Greta Seiliūtė
Trukmė: 40 min.

Rekomenduojamas amžius: 5-10 m.

Organizatorius: Beatos Molytės baleto mokykla
Projektą iš dalies finansuoja: Klaipėdos miesto savivaldybė
Draugas: Šeiko šokio teatras