Pokalbių ir knygos „Australijos skoniai“ pristatymo popietė su Nida Degutiene

Pokalbių ir knygos „Australijos skoniai“ pristatymo popietė su Nida Degutiene

Nida Degutienė – maisto tinklaraštininkė, kulinarinių knygų autorė, aistringa keliautoja ir gurmanė! Virtuvė Nidą traukė nuo pat vaikystės, tačiau jos tikroji aistra maistui atsiskleidė tik kartu su vyru diplomatu persikrausčius gyventi į Izraelį. Ten, prieš penkiolika metų, Nida pradėjo rašyti kulinarinį tinklaraštį, ten gimė pirmoji Nidos knyga “Izraelio skoniai”, sulaukusi pasaulinio pripažinimo.

Nida virtuvėje, kaip ir gyvenime, mėgsta keliauti ir improvizuoti – jei vieną dieną moters namuose kvepia europietiškais valgiais, tai kitą greičiausiai skleisis Azijos aromatai. Plačią maisto geografiją atkartoja ir Nidos parašytos kulinarinės knygos, kurios, pasak daugelio skaitytojų, kur kas daugiau, nei valgių receptai! Tai įtraukiančios istorijos ir naudinga informacija, padedanti geriau pažinti vieną ar kitą šalį, kultūrą ir žmones, o taip pat praplėsti akiratį atrandant dar neragautus skonius – patiekalas įgauna savo istorijos pėdsakus, unikalius patyrimus.

Nida su savo vyru Dariumi, Lietuvos Respublikos ambasadoriumi, šiuo metu gyvena Australijoje. Liepos 12 dieną, trumpam atskridusi atostogų į Lietuvą, Nida tik vieną dieną lankysis pajūryje ir kviečia visus klaipėdiečius į malonių pokalbių popietę I. Simonaitytės viešojoje bibliotekoje, kurioje pristatys savo naujausią knygą „Australijos skoniai: mano atradimai“.

Visi norintys pasimėgauti ypatingais kavos gėrimais, įstabiais desertais ir namų gamybos ledais – susitikimo metu galės mėgautis „Kavos architektų“ pasiūlymais.

Kviečiame visus maisto, kelionių, nuostabių istorijų mylėtojus pasimėgauti nuostabia popietes unikalioje Ievos Simonaitytės bibliotekos Saulės laikrodžio kiemelio erdvėje!!!

Susitikimo pradžia 15.30 val.

Renginys nemokamas