Meno terapijos užsiėmimai Klaipėdos rajone

Meno terapijos užsiėmimai Klaipėdos rajone

Senjorus, žmones su negalia ir jų artimuosius kviečiame į meno terapijos užsiėmimus su psichologe, meno terapeute, neuroedukatore Jurgita Anilioniene.

Dailės terapijoje svarbus pats kūrybinis procesas, šie užsiėmimai nereikalauja specialių meninių gebėjimų, jie nėra skirti norintiems išmokti piešti ar sukurti estetišką meno kūrinį – tai puikus būdas pailsėti, nukreipti mintis į savo vidų kurti, žaisti, išreikšti savo sielos atspindį popieriaus lape.

Meno terapija leidžia žmogui pamatyti tai, kas slypi jo širdyje: atsiskleisti, paleisti, atleisti. Per piešinius galima giliau suprasti save, pažvelgti į save iš šalies, pakeisti sudėtingas situacijas arba požiūrį į jas. Meno terapija ramina, išlaisvina, gydo, augina, suteikia teigiamų emocijų, skatina pasitikėjimą savimi.

Gydymas per kūrybą neturi neigiamo šalutinio poveikio ir tinka įvairaus amžiaus ir išsilavinimo žmonėms.

Po užsiėmimo renginio dalyvius taip pat kviesime puodeliui arbatos bei lengviems pokalbiams. Tikime, kad bendravimas ir dalinimasis savo patirtimi bei išgyvenimais padeda ne tik praskaidrinti mintis, bet ir atrasti bendraminčių. 

DALYVAVIMAS NEMOKAMAS!
MENO TERAPIJOS UŽSIĖMIMAI VYKS:

  • Veiviržėnuose – rugsėjo 20 d. 11 val. Kultūros centre
    Kontaktinis tel. nr. 8 600 97 866
     
  • Kretingalėje – rugsėjo 27 d. 11 val. Kultūros centre
    Kontaktinis tel. nr. 8 646 70 192

Esant poreikiui, į renginį nemokamai atveš ir parveš Socialinis taksi. Tad jei jums reikalinga pagalba atvykti, susisiekite nurodytais kontaktais, ir suderinsime transportą.