Nemokama fotografijos pamoka su Gediminu Juška

Nemokama fotografijos pamoka su Gediminu Juška

ĮDOMIOS IR NEMOKAMOS fotografijos pamokos klaipėdiečiams!! Birželio 28 d. 15.00 val. kviečiame susitikti Interaktyvioje vasaros skaitykloje, Karlskronos aikštėje ir pažvelkti į fotografiją plačiau. Ir visiškai nesvarbu, kokiomis priemonėmis fotografuojate. Tai gali būti Jūsų telefonas, turintis fotokamerą, senas analoginis fotoaparatas ar pati moderniausia profesionali fotografijos technika. Visos priemonės tinka. Visi esame fotografais. Tokiais mus daro dinamiški technologiniai pokyčiai.

Susitikimo metu sužinosite, kad fotografija taip pat yra kalba ir norint kurti pasakojimus, eiles ar tiesiog rašyti dienoraštį vaizdais reikia šiek tiek žinių. Aptarsime esmines ekspozicijos taisykles, kompozicijos pagrindus, atrasite technines galimybes apie kurias nesusimąstėte. Keliausime nematytomis ir neištirtomis Klaipėdos senamiesčio vietomis, surasite naujų bendraminčių, kurie galbūt taps Jūsų fotografijos bičiuliais ar draugais.

Būtina registracija:

  • el.būdu užpildant formą https://forms.gle/1DZwRNvRNhmxcaS46
  • arba tel. (8 46) 314725, 314723.

Užsiėmimo trukmė 3-4 val. Liepos mėnesį planuojami dar 3 užsiėmimai skirtingu laiku. 

Trumpai apie lektorių

Klaipėdoje gyvenantis Gediminas Juška (g. 1974) dirba fotografijos profesijos mokytoju Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykloje. Toliau fotografijos žinias gilina studijuodamas fotografiją Vilniaus Technologijų ir Dizaino kolegijoje.
Gedimino darbus, video prisistatymą galima peržiūrėti Facebook profilyje: https://www.facebook.com/GediminasJuska