Grįžti

D.U.K.: verslo ir NVO komunikacija

Renginio nuotrauka, D.U.K.: verslo ir NVO komunikacija

Mokymai

2021-10-14 16:00 - 18:30 val. Liepų g. 83 Facebook puslapis Nemokamas

Renginio aprašymas

Komunikacijos pasaulyje Justė Gvazdaitytė dirba jau 12 metų. Per šį laiką išsigrynino komunikacijos D.U.K. – dažnai užduodamų klausimų sąrašas į kurį atsakymų ieško smuklieji verslininkai, laisvadarbiai, amatininkai, visuomeninių organizacijų atstovai ir lyderiai.
Todėl kviečiame NVO bei verslo atstovus pasikalbėti apie komunikaciją ir išgirsti atsakymus, kurie palengvins, supaprastins, įkvėps, o galbūt net perdėlios jūsų, prekės ženklo ar organizacijos žingsnius viešojoje erdvėje.

Seminarą sudarys 4 dalys.
 Komunikacijos pagrindai: Nuo ko prasideda komunikacija? Kuo skiriasi komunikacija ir rinkodara?
 Socialiniai tinklai: Kokias platformas rinktis? Kiek sekėjų turėti? Kokie rodikliai svarbūs? Kaip dažnai publikuoti turinį? Ir t.t.
 Bendravimas su klientais: Kaip reaguoti į blogus komentarus ir atsiliepimus? Kaip bendrauti su klientais raštu? Kaip elgtis provokacijų metu?
 Žiniasklaida: Kas yra mokamas turinys ir kiek jis kainuoja? Kaip nemokamai patekti į naujienų portalus? Kaip bendrauti su žurnalistais?

!!! MOKYMAI NEMOKAMI, organizuojami Light House, Klaipeda - European Youth Capital 2021 bei Klaipėdos miesto savivaldybės, skirti NVO ir su jaunimu dirbančioms organizacijoms.
Mokymai vyks gyvai, max. dalyvių skaičius - 40 asm.
GALIMYBIŲ PASAS IR REGISTRACIJA BŪTINA: https://forms.office.com/r/yGq3E6bvUF