Dizainas socialiniuose tinkluose: kaip atkreipti dėmesį ir parduoti

Dizainas socialiniuose tinkluose: kaip atkreipti dėmesį ir parduoti
Verslumo inkubatoriaus #VersliKretinga’21 mokymai su grafinio dizaino profesionale Alina Lavrynovič „Dizainas socialiniuose tinkluose: kaip atkreipti dėmesį ir parduoti“ – projekto „Versli Kretinga 2021“ mokymai Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje.

Apie lektorę ir mokymus

Alina Lavrynovič – marketingo mokyklos grafinio dizaino vadovė, projektų koordinatorė. Sukūrusi daugiau negu 2000 įvairių vizualų socialiniams tinklams, domėjimosi sritis – performance design arba kitaip – dizainas, skirtas pardavimams ir rezultatui pasiekti.

Mokymuose „Dizainas socialiniuose tinkluose: kaip atkreipti dėmesį ir parduoti“ dalyviai sužinos daugiau apie grafinio dizaino praktinę teoriją: kaip tinkamai derinti spalvas, šriftus, kokius elementus naudoti bei kaip kurti bendrą prekės ženklo vizualinį įvaizdį. Susitikimo su dizainere metu klausytojai sužinos naudingų praktinių įrankių, palengvinančių dizaino kūrimą. Taip pat mokymuose dalyviai išgirs, kokios yra didžiausios grafinio dizaino soc. tinkluose klaidos bei 2021/2022 metų dizaino tendencijos ir ką daryti, kad dizainas netaptų tiesiog iliustracija, o iš tikrųjų veiktų pardavimus.