SIELŲ DIALOGAI | V.Juozapaitis, I. B.Juozapaitytė, D.Mažintas (PERKELTA)

SIELŲ DIALOGAI | V.Juozapaitis, I. B.Juozapaitytė, D.Mažintas (PERKELTA)

"PROGRAMA PERKELTA Į VASARIO 20 D."

„Muzika –  tai tyriausia kalba, kuri girdima ir suprantama tada, kai esi atviros širdies, sąmoningai priimi save ir kitus. Tuomet ji paliečia kiekvieną iki sielos gelmių“, –  teigia programos „Sielų dialogai“ atlikėjai. Tai pripažintas operos solistas, baritonas Vytautas Juozapaitis, perspektyvus jaunosios kartos sopranas Ieva Barbora Juozapaitytė ir įdomiausių meninių idėjų generatorius pianistas Darius Mažintas.

Pasak V. Juozapaičio, „mūsų koncerto koncepcija grįsta nuoširdaus noro išpažinti savo vertybes, pasidalinti kūrybine patirtimi, padiktuota gyvenimo pamokų, prisiliesti prie pasaulinės muzikos šedevrų ir pasiūlyti klausytojams mūsų interpretaciją, pripildytą tyro jausmo, neatsiejamo nuo išsiilgto buvimo scenoje nostalgijos“. Solisto nuomone, „klausytojui bus labai įdomu palyginti ir įvertinti, kaip to paties laikmečio kompozitorių kūrybą mato ir supranta skirtingų kartų dainininkai, kuriuos sieja pats stipriausias tėvo ir dukters ryšys.  

Na, o kūrybinė bendrystė drauge su nuostabiu pianistu Dariumi Mažintu mūsų koncertui įneš ypatingo jaudulio, nes kiekvienam mūsų tai bus premjera!“

 

Programoje:

Vytautas Juozapaitis (baritonas)

Ieva Barbora Juozapaitytė (sopranas)

Darius Mažintas (fortepijonas)

Programa: Gustav Mahler,  Francisco Asenjo Barbieri, Miguel Marqués, Maurice Ravel, Vytautas Barkauskas