Jovani & Friends

Jovani & Friends

Jovani & Friends atvyksta į Klaipėdą – didžiausias vienos nakties klubas su žinomiausiais kūriniais jau gegužės 17.
 

Tokio vakaro Klaipėdoje dar nebuvo - žinomiausias Lietuvos didžėjus bei muzikos prodiuseris Jovani atvyksta surengti didžiausią klubinę naktį su visiems puikiai žinomais kūriniais, tarp kurių išgirsime ir naujausią Jovani kurtą didžėjaus Gigi D'Agostino dainos „I‘ll fly with you“ koverį. 2023 metais Jovani kartu su Remis Retro prikėlė legendinį grupės „Karališka erdvė“ kūrinį „Iš lėto leidžiasi saulė“, kuris ilgą laiką užėmė pirmąsias radijo TOP‘ų vietas. Didelės sėkmės taip pat sulaukė ir netikėtas Jovani bei unikalios atlikėjos Rūtos Mur duetas: legendinės grupės "Modern Talking" dainos "You're My Heart, You're My Soul" koveris, kuris taip pat įsitvirtino klausomiausių radijo dainų TOP'uose.

Gegužės 17 dieną Renginių kombinatas taps bene didžiausiu vienos nakties klubu Klaipėdoje. Jovani & Friends atvyksta tam, kad surengtų nepamirštamą vakarą savo klausytojams!

Šį kartą paliekame intrigą - atlikėjus, kurie pasirodys kartu su Jovani vieną po kito skelbsime jau netrukus, sekite naujienas!

Tad susitikime gegužės 17 – Renginių kombinatas, Klaipėda!

______________________

VIP bilietų turėtojų lauks atskira zona 2 aukšte, vietos prie staliukų su aptarnaujančiu personalu bei atskiras baras. Nepraleisk progos - VIP bilietų kiekis ribotas.
______________________
Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.