Gyvo garso koncertas - Old City Band

Gyvo garso koncertas - Old City Band

„OLD CITY“ – NEW POWER!

Ši vaikinų kompanija kartu groja nuo 2009-ųjų metų vasario mėnesio nors dauguma iš jų kartu muzikavę yra jau anksčiau - vieni dar nuo studijų Klaipėdos universiteto menų fakultete ar Klaipėdos S.Šimkaus konservatorijoje, kiti - grupės Bugs band sudėtyje, įvairiuose projektuose ir grupėse. Praėjus metams nuo grupės sukūrimo, grupę paliko vokalistas Artis ir trimitininkas Bimba(Irmantas). Naujausi ir jauniausi grupės nariais Dima ir Donatas jau spėjo puikiai pritapti ir netgi įnešti grupei savitumo.
"OLD CITY" grupės nariai tai septyni žmonės su savitais charakteriais ir skirtingu muzikos suvokimu, tačiau juos vienija meilė muzikai. Muzikantai vis dar tebeieško įdomesnių, nestandartinių, originalių raiškos būdų, muzikos gurmanus bei platesnę publiką vaišina iš kojų verčiančiu muzikiniu kokteiliu. Grupės repertuaras - svingo, džaivo, rokenrolo, Lotynų Amerikos, roko, klasikinio džiazo muzikos kūriniai bei lietuviški šlageriai. Taip pat grupės narių iniciatyva buvo sukurtas projektas skirtas Jimi Hendrix'o kūrybai, bei paruoštas projektas pagal grupės Red Hot Chili Peppers muziką. Kupini energijos grupės pasirodymai, papildyti šou elementais, palieka neišdildomą įspūdį ir sukuria išskirtinę nuotaiką. Ateityje vaikinai neslepia savo planų kurti ir įrašinėti savo dainas.

„Old city“ nariai – puikiai Lietuvos klausytojams pažįstami profesionalūs muzikantai :Donatas Momkus – vokalas, akustnė gitara, Irmantas Norkus (Bimba)– trimitas, Jordanas Narkus (Džordžas) – saksofonas, Valdas Surdokas – trombonas, Kęstutis Kaštaunas – gitara, Tadas Jurėnas – bosinė gitara, Vidas Karnatka (Briedis) – mušamieji. Vaikinų kūrybinėse biografijose - muzikinių festivalių ir tarptautinių muzikinių projektų patirtis, koncertai su žinomais Lietuvos džiazo ir pop scenos muzikantais.