10 Tiltų kieme - KITI KAMBARIAI

10 Tiltų kieme - KITI KAMBARIAI

Rugpjūčio 6 d., 20.00 val., grupė "KITI KAMBARIAI" 10 Tiltų kieme surengs ypatingą koncertą, kuriame skambės gražiausios šios grupės dainos.

„Kiti Kambariai“ – tai trijų „Foje“ muzikantų suburta grupė. Prieš 6 metus vėl susitikus repeticijose prie jų prisidėjo Žilvinas Sebeika, alternatyviosios muzikos gerbėjams žinomas iš projektų „Flamingo“ bei „Mark Fiction“.

“Kiti Kambariai” kiekvienu koncertu sugrąžina klausytoją į „Foje” laikus. Nostalgiški tekstai ir nuoširdus bendravimas jau tapo jų vizitine kortele.

„Nors visi keturi esame labai skirtingi (klavišininkas Arnoldas Lukošius - ekscentriškas cholerikas, dainininkas Žilvinas Sebeika - ramus melancholikas, bosistas Darius Burokas – tylenis, būgnininkas Algis Kriščiūnas - egzistencinis optimistas), bet nostalgiją jaučiame panašiems dalykams: pirmajam bučiniui, paskutiniam „Fojė“ koncertui ir tikėjimui, kad viskas bus gerai. Viskas bus taip, kaip turi būti, tereikia priimti gyvenimo staigmenas ir mėgautis. Mūsų dainos - apie jautrius žmogiškus dalykus, apie prasmę ir beprasmybę, apie meilę ir baimę – apie tai, ką galvosime savo laimingiausią dieną ir paskutinę gyvenimo naktį. Tegu muzika padeda augti ir prisiminti, kodėl esame čia.“

Vieta: 10 TILTŲ Kiemas
Laikas: Šeštadienis (08.06), durys atsidaro 19:00
Staliukų rezervacija - (8-608) 20747
Bilietai: https://kakava.lt/renginys/kiti-kambariai/2764/6902