Knygų klubo "Skyrius" susitikimas (05.31d.)

Knygų klubo "Skyrius" susitikimas (05.31d.)

Knygų Klubas yra vieta, kur atvirai, be išankstinio nusistatymo ir padarinių, aptariame apmąstymus po perskaitytos knygos.

Tai ne privalomo skaitymo būrelis ar lietuvių kalbos egzamino pasiruošimus primenantys susitikimai.

Geriau vieną kartą ateiti nei šimtą kartų išgirsti. Nebūtina pirmą kartą ateiti perskaičius mėnesio knygą, ateik ir susipažinkime prie kavos puodelio 

A t e i k !

SKAITOME:
Kazuo Ishiguro. Neleisk man išeiti (Goodreads įvertinimas 3.84, 382 psl.) - istorija apie meilę ir giliai slypinčias tiesas. Keitė, Rūta ir Tomis mokėsi Hailšeme – idiliškoje mokymo įstaigoje, įkurtoje toliau nuo žmonių akių Anglijos provincijoje. Ten vaikai buvo rūpestingai saugomi nuo išorinio pasaulio ir ugdomi taip, kad suprastų esą ypatingi, o visų svarbiausia – jų sveikata. Bet kaip jie išvydo pasaulį ir kam gyveno?
Tik praėjus daugeliui metų Keitė, jau sulaukusi trisdešimt vienerių, pagaliau neatsispiria prisiminimams ir prabyla. Palengva atsiskleidžia kvapą gniaužianti istorija. Keitė, Rūta ir Tomis turi galų gale pažvelgti tiesai į akis ir suvokti, kokia iš tikrųjų buvo jų „laiminga“ vaikystė ir kas jų laukia ateityje.

Aprašymas skolintas iš www.goodreads.lt