Rebefingas su giluminio cirkuliacinio kvėpavimo instruktoriumi Andriumi Jonkumi

Rebefingas su giluminio cirkuliacinio kvėpavimo instruktoriumi Andriumi Jonkumi

Lapkričio 21 d., antradienį, 17.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinyje (Taikos pr. 81A) vyks rebefingas su giluminio cirkuliacinio kvėpavimo instruktoriumi Andriumi Jonkumi.

„Esu Andrius Jonkus. Giluminiu cirkuliaciniu kvėpavimu (rebefingu) susidomėjau 2018 m. ir nuo tada pradėjau vis dažniau tai praktikuoti gyvenime. Taip pat nuo tada ypač domėjausi joga, Rytų filosofija. Šiais metais pavyko savo aspiracijas įgyvendinti praktiškai, mokiausi ir gilinau žinias Indijoje. Esu sertifikuotas Hatha ir Ashtanga jogos instruktorius, giluminio cirkuliacinio kvėpavimo instruktorius, praktikuoju Reiki.“

Rebefingas – tai intensyvi kvėpavimo technika. Jis dar gali būti vadinamas: kvėpavimo terapija, giluminis kvėpavimas, dvasinis kvėpavimas, laisvasis kvėpavimas, intuityvusis kvėpavimas, cirkuliacinis kvėpavimas. Šio kvėpavimo tikslas išsklaidyti kasdien patiriamą įtampą, pašalinti fizinius ir emocinius blokus, susikaupusius kūne, atrasti vidinę ramybę ir harmoniją. Šis terapinis kvėpavimo metodas hormonizuoja žmogaus emocinę būseną, nervų sistemą ir padeda atrasti daugiau ramybės. Kvėpavimo metu panyrame į save, atpažįstame savo emocijas, ribojančius įsitikinimus ir juos paleidžiame. Taip pat laviname savo koncentraciją ir dėmesingumą, o tai padeda gerinti ir kitų gyvenimo sričių kokybę. Po sesijos jaučiamės žvalesni, turime daugiau energijos.

Rekomenduojama būti nevalgius, tačiau nesijausti alkanam, kad alkis netrukdytų vykti procesams ir nenukreiptų Jūsų dėmesio. Geriausiai būti apie 3 valandas po valgio. Taip pat rekomenduojama vartoti daugiau skysčių tą dieną prieš ir po sesijos.

Su savimi turėti jogos kilimėlį, pleduką ir šiltesnių rūbų, kad būtų malonu gulėti.

Vietų skaičius ribotas. Reikalinga registracija tel. (8 46) 346301.

Renginys nemokamas. Renginio metu gali būti fotografuojama, filmuojama, o medžiaga – viešinama.