„Džiaugsmo detektyvo“ dirbtuvės Klaipėdoje

„Džiaugsmo detektyvo“ dirbtuvės Klaipėdoje

WoW University atkeliauja į Klaipėdą!

Sudalyvauk WoW University įkūrėjos ir vadovės Ingos Jablonskės autorinėse dirbtuvėse „Džiaugsmo detektyvas“ ir atrask gyvenimą keičiantį patyrimą.

 1,5 val. trukmės dirbtuvės atneš įkvėpimo kasdienybei ir atvers širdį gerumui, jautrumui, dėkingumui bei palaikymui.

„Tik pripažinęs, kad esi liūdnas, gali atrasti džiaugsmo šaltinį, gyvenantį kiekviename iš mūsų. Būtent to mes ieškome visą gyvenimą. Šventę dovanoja pats vidus“, – sako emocinio intelekto lavinimo specialistė Inga Jablonskė.

Atradusi džiaugsmą savyje, galėsi integruoti jį į visas savo gyvenimo (darbo / veiklos, kuriai skiri didžiąją laiko dalį, santykių ir kitas) sritis. Džiaugsmas taps motyvacine jėga ir atspirties tašku bet kuriam kitam veiksmui.

 Šis renginys – WoW University turo dalis. Esame pirmasis moterų universitetas Lietuvoje, veikiantis nuotoliniu būdu, kuris kviečia susiburti moteris į gyvą susitikimą.

 Po renginio vyks diskusija, per kurią dalinsimės aktualijomis ir rūpimomis temomis, įsiklausysime į viena kitos poreikius bei aptarimo metu išsigryninsime moterų bendravimą skatinančią veiklą Tavo mieste.

Susitikimai-pokyčių vakarai vyks Anykščiuose, Molėtuose, Panevėžyje, Šiauliuose, Rokiškyje, Mosėdyje (Skuodo raj.), Kretingoje, Klaipėdoje, Vilniuje, Kėdainiuose, Kaune, Hove (Jungtinė Karalystė), Kopenhagoje (Danija), Osle (Norvegija).

𝗦𝘂𝘀𝗶𝘁𝗶𝗻𝗸𝗮𝗺𝗲 𝗞𝗹𝗮𝗶𝗽𝗲̇𝗱𝗼𝗷𝗲 𝗷𝗮𝘂 𝗿𝘂𝗴𝗽𝗷𝘂̄𝗰̌𝗶𝗼 𝟭𝟳 𝗱. (vieta dar tikslinama)

Renginio trukmė – 3 val.

Bilieto kaina – tik 15 Eur. Įsigyti bilietus galima čia  https://bit.ly/38ieFDO

Visi pinigai, surinkti už bilietus, keliaus į WoW University studijų fondą. Stipendijos bus padalintos Tavo miesto moterims iš labiausiai pažeidžiamos grupės (toms, kurios dėl socialinio pažeidžiamumo turi itin ribotas galimybes mokytis ir atrasti prasmę veikloje). Moteris pakviesime mokytis Ateities įgūdžių kurse.

 WoW University buvo įkurtas 2020 m. ir jau vienija 10 000 moterų iš įvairiausių pasaulio kampelių. Esame socialinis verslas: visas gautas pajamas skiriame darbuotojų išlaikymui ir naujų projektų įgyvendinimui. Daugiau apie mus  https://www.wowuniversity.org/