Antano Jasenkos kūrybos vakaras ir personalinės parodos atidarymas

Antano Jasenkos kūrybos vakaras ir personalinės parodos atidarymas

Liepos 1 d. 17.30 val. kviečiame į kompozitoriaus, tapytojo, režisieriaus, kultūros sostinės „Kaunas 2022“ ambasadoriaus Antano Jasenkos kūrybos vakarą ir personalinės tapybos parodos SURFACES / PAVIRŠIAI atidarymą Girulių bibliotekoje, Šlaito g. 10A.

SURFACES / PAVIRŠIAI – erdvėlaikio sritis, apribota sisteminių įvykių. Tai riba, skirianti geometrinį kūną, mintį, sąvoką nuo išorės, nuo išorės poveikio bet kuria kryptim.

Antanas Jasenka yra žinomas kompozitorius pasaulyje ir Lietuvoje tiek akademinės šiuolaikinės muzikos kompozitorių bendruomenėje, tiek ir eksperimentinės muzikos scenoje Lietuvoje ir užsienyje.
Nuo 2008 m. A. Jasenka yra elektroninės muzikos atlikėjų kolektyvo „Diissc Orchestra“ narys. 2010–2015 metais dirbo didžiausio Baltijos šalyse elektroninės muzikos festivalio „Jauna Muzika“ meno vadovu.
Meno pasaulyje Antanas Jasenka žinomas kaip labai įdomus bei gilus tapybos virtuozas, surengęs ne vieną personalinę tapybos parodą Lietuvoje ir užsienyje.
Ši, liepos 1 diena, pristatoma Klaipėdos miesto savivaldybės I. Kanto viešosios bibliotekos Girulių padalinyje, jau devintoji.

Parodą pristatys ir pokalbį su kūrėju moderuos dailėtyrininkė, docentė, daktarė Dalia Karatajienė.
Vakarą iliustruos Antano Jasenkos atliekama muzika.

Maloniai lauksime!

Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas.