108 KM MOTERŲ IŠŠŪKIS

108 KM MOTERŲ IŠŠŪKIS

108 KM MOTERŲ IŠŠŪKIS

Jei dar neteko dalyvauti šiame renginyje kviečiame būtinai užsiregistruoti ir priimti šį iššūkį. Šiemet žadame tikrai nustebinti ne tik pirmą kartą dalyvausiančias dalyves, bet ir ištikimiausias šio renginio gerbėjas. Šiemet jau 6-osios varžybos, pažadame įspūdingų vaizdų važiuojant, dar nematytų lankytinų vietų ir įdomių, bei linksmų užduočių.

Šių metų pramoginiame-orientaciniame ralyje moterims bus dar daugiau apdovanotų, nes yra numatyta daugiau įskaitų: “Bendroji įskaita” - kurioje dalyvauja visos iššūkio dalyvės, “Pirmą kartą dalyvaujančių renginyje įskaita” - kurioje varžysis ekipažai, kurių visos komandos narės renginyje dalyvauja pirmą kartą, "Dviejų narių įskaita", "Daugiau nei dviejų narių įskaita" ir "Elektromobilių įskaita".

Plačiau apie įskaitas yra aprašyta renginio sporto taisyklėse.

Moterų televizija TV8 2023 m. liepos 21-ąją ir vėl suburs dailiosios lyties atstoves į išimtinai tik joms skirtą renginį̨, randantį vietos „Aurum 1006 km lenktynių festivalyje“.

Jau šeštus metus vykstantį 108 kilometrų moterų iššūkį spėjo išbandyti daugybė merginų ir moterų.

Orientaciniame ralyje tenka parodyti visą savo sumanumą naudojantis žemėlapiu ir kelio knyga, surasti galybę geografinių, istorinių ir kitų patrauklių objektų, o viską atperka pro automobilio langą lekiantys nuostabūs pajūrio vaizdai.

Komandų laukia nuotykių, šėlsmo, gražių̨ vaizdų kupina diena, kurią vainikuos įspūdingi apdovanojimai „Aurum 1006 km lenktynių festivalio“ scenoje.

Renginio data: 2023 m. liepos 21 d. (penktadienis)

Priešstartinė dalyvių registracija: 08:00 – 08:45 val. Palangos stadiono automobilių stovėjimo aikštelėje S. Dariaus ir S. Girėno g.

Instruktažas, iškilmingas renginio atidarymas, dalyvių paradas. O toliau pagal kelio knygą...

Finišas: 18:00 val. (numatomas pirmo ekipažo finišas)

Ką veiksime? Smagiai praleisime visą dieną kartu – moterų ekipažai įveiks 108 km pramoginio-orientacinio ralio trasą ir atliks papildomas užduotis. Varžysimės dėl „ 108 km Moterų iššūkio” nugalėtojos taurės ir daugybės prizų. SVARBIAUSIA: nerealiai praleisite dieną, puikiausių moterų apsupty su pajūrio vėju plaukuose!

Kaip pasiruošti? Pirmiausia sušaukite draugių pasitarimą ir suplanuokite ekipažo sudėtį: jį turi sudaryti ne mažiau, kaip du asmenys – vairuotoja ir viena šturmanė, o mašinos galas gali sutalpinti jūsų visą palaikymo komandą. Sugalvokite komandos pavadinimą ir leiskite fantazijai augti, būkite kuo norite ir puoškite savo automobilį! Būkite atpažįstamos iš toli! Apsirenkite, atsižvelgiant į oro sąlygas (prognozuojama, kad bus karšta vasara...) ir taip, kaip jums patogu leisti laisvalaikį bei vairuoti. Rekomenduojame atvykti su pilnu baku, nes negarantuojame, kad galėsime degalinę pastatyti ten, kur jums baigsis kuras. Registruokite savo ekipažą ir būtinai susipažinkite su renginio taisyklėmis!

Kaip viskas vyks? Burtų keliu išsiaiškinsime ekipažų starto numerius. Pramoginio-orientacinio ralio metu visam ekipažui reikės parodyti visą savo išmintį - naudotis žemėlapiu bei kelio ir užduočių knyga (viskas bus pateikta registracijos metu). Ieškosime įvairiausių geografinių, istorinių ir netikėtų objektų, riedėsime nuostabiais pajūrio keliais ir keleliais. Startuosime "Aurum 1006 km powered by Hankook" lenktynių trasoje. Visą dieną keliavę ir pramogavę, renginio vakarinės dalies vietą (ji yra "Aurum 1006 km powered by Hankook" lenktynių miestelyje) pasieksime vakarop. Štai ten, ant pagrindinės scenos, ir paaiškės, kurios ekipažų dalyvės taps „108 km Moterų iššūkis” nugalėtojomis!

„108 km Moterų iššūkis” nugalėtojomis taps dalyvės, kurios pasieks geriausią rezultatą vykdydamos užduotis ir išlaikančios nurodytą važiavimo greitį atitinkamose rungtyse.