Vyks nemokami laivų pramonės skaitmenizavimo mokymai

Vyks nemokami laivų pramonės skaitmenizavimo mokymai
AA
Vasario 5 d. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke organizuojami mokymai, kurių metu bus apžvelgti šiandienos laivų statybos pramonei aktualūs skaitmenizacijos procesai bei 3D skenavimo technologijų taikymas. Renginys organizuojamas tarptautinio projekto ECOPRODIGI rėmuose.
Mokymų metu savo patirtimi ir įžvalgomis dalinsis į projektą įsitraukusių Vakarų Lietuvos organizacijų - Klaipėdos mokslo ir technologijų parko ir UAB Western Baltic Engineering - atstovai, laivų klasifikavimo ekspertai iš kompanijos DNV GL, svečiai iš Chalmers technologijos universiteto Švedijoje, Suomijos Machine Technology Center Turku Ltd., kompanijos Mayer Turku Shipyard, kuri yra viena europinių lyderių laivų statybos pramonėje.
Renginys nemokamas. Kalba - anglų.
Reikalinga išankstinė registracija.
Renginio vieta: Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas, Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda.
Vasario 6 d. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke vyksiantis seminaras “Blockchain and IoT Technologies for Transport” suburs dalyvius iš Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos aptarti pasaulyje stebimos vis  didėjančios skaitmeninimo skirtingiems verslo sektoriams ir ypač – transportui bei logistikai. Tokią seminaro kryptį diktuoja tai, jog šiuolaikinės tiekimo grandinės transformuojasi į sudėtingas  sistemas, kurios yra gyvybiškai svarbios konkurenciniam pranašumui. Seminaro dalyviai turės galimybę susipažinti su minėtų grandinių efektyvumą padedančių IoT ir „blockchain“ technologijų veikimo principais, išgirsti praktinių pavyzdžių apie jų taikymą, užduoti rūpimus klausimus pranešėjams. Todėl renginio dalyvius kviečia pasinaudoti galimybe praplėsti bei pagilinti jau turimas žinias ir šiame seminare, kuris taip pat nemokamas.
Ikona, uždaryti