Grįžti į naujienas

„Swedbank“ pristatė galimybę sąskaitą vaikams atidaryti nuotoliniu būdu

#Verslas
„Swedbank“ pristatė galimybę sąskaitą vaikams atidaryti nuotoliniu būdu
Data
Autorius
Kategorija
Verslas
Dalintis
Facebook | El.paštu

Tėvai, norintys atidaryti pirmąją banko sąskaitą savo vaikui, tai jau gali padaryti nuotoliniu būdu. Šią galimybę pristatęs bankas „Swedbank“ pastebi, kad šia naujove aktyviai naudojasi jaunesnius nei 13 metų vaikus auginantys klientai. Tikimasi, kad tai prisidės prie vaikų finansinio raštingumo didinimo ir geresnių finansų valdymo įgūdžių skatinimo.

„Galimybę privatiems ir verslo klientams atidaryti sąskaitą nuotoliniu būdu pasiūlėme jau anksčiau, o nuo šiol tuo galės pasinaudoti ir jaunesnius nei 13 metų vaikus auginantys mūsų klientai. Populiarėjant elektroninėms atsiskaitymo priemonėms, grynųjų pinigų naudojimas pastaruoju metu sparčiai mažėja, todėl turėti sąskaitą banke tampa vis aktualiau ir nepilnamečiams šalies gyventojams“, – sako „Swedbank“ Privačių klientų tarnybos vadovas Pavel Ladziato.

Pasak P. Ladziato, banko sąskaita vaikui gali tapti vienu iš finansinio raštingumo didinimo būdų ir padėti greičiau perprasti šiuolaikinius asmeninių finansų valdymo metodus. 

 

„Pastebime, kad sąskaitas savo vaikams atidarę klientai pirmiausia jas naudoja taupymo tikslams. Vėliau tai tampa priemone vaikui pačiam mokytis valdyti asmeninius finansus, o susiejus sąskaitą su mokėjimo kortele – atlikti kasdienius smulkius mokėjimus“, – teigia „Swedbank“ atstovas.

Sąskaitą vaikui „Swedbank“ banke gali atidaryti vienas iš tėvų, jau besinaudojantis banko paslaugomis ir prie interneto banko besijungiantis kvalifikuotu elektroniniu parašu „Smart-ID“ arba mobiliuoju parašu. Prisijungęs prie savo interneto banko paskyros, vienas iš tėvų turi užpildyti paraiškos formą įvesdamas vaiko duomenis, kurią per kelias darbo dienas peržiūri ir patikrina banko darbuotojai.

Turėdami sąskaitą banke, jaunieji klientai nuo 6 iki 13 m. gali tapti „Swedbank“ Jaunimo programos dalyviais, naudotis nemokamu paslaugų planu „Vienas+“ ir gauti bekontaktę debeto kortelę „Mastercard WEB“. 

Vaiko tėvai turi galimybę stebėti vaiko atliekamas operacijas ir sąskaitos likutį interneto banke bei išmaniojoje programėlėje.