Šiuolaikiškas verslininkas Klaipėdoje demonstruoja kitokį požiūrį į darbuotojus

Šiuolaikiškas verslininkas Klaipėdoje demonstruoja kitokį požiūrį į darbuotojus
AA

Prieš pusmetį naują verslą Klaipėdoje atidaręs vilnietis Tomaš Petiul savo komandą į sėkmę veda demonstruodamas modernios lyderystės principus. Darbuotojai čia lyg šeimos nariai, pasitikintys vieni kitais ir mylintys tai, ką daro. Į darbą jie keliauja su šypsena ir tikina negalvojantys, kad tai darbas.

Vedami bendro tikslo jie drauge auga ir tobulėja, o nuolat jaučiamas vadovo palaikymas leidžia pilnai atsiskleisti ir įvairiapusiškai save realizuoti.

„Jaučiu savotišką atsakomybę pagelbėti žmonėms, kurie siekia pradėti karjerą, bet neturi į ką atsiremti, nežino nuo ko pradėti. Pirmąjį savo verslą sukūriau sulaukęs 18- kos. Puikiai prisimenu visas baimes, iššūkius ir nežinomybę, kausčiusią kiekvieną žingsnį. Noriu, kad į mano komandą atėję žmonės gautų visą reikiamą pagalbą tobulėti, mokytis ir augti“, - pasakoja „Foxy Pizza“ Klaipėdoje įkūrėjas Tomaš Petiul.

Augantis jaunas verslas – ideali vieta siekti karjeros, nes komanda dar nėra išsiplėtusi, gaunamas nuolatinis vadovo dėmesys ir jo mentorystė.

Šiuo metu 11 darbuotojų turinti „Foxy Pizza“ ieško naujų komandos narių.

„Prisijungti prie mūsų šeimos kviečiame administratorę/operatorę  ir picų kepėjus. Laukiame neabejingų kokybiškam maistui ir šiltam aptarnavimui, norinčių siekti bendrų tikslų draugiškoje ir mylinčioje komandoje. Jei neturite patirties – jokia bėda. Čia svarbiausia laiminga asmenybė, noras ir ugnelė akyse, o visą kitą išmoksime drauge!“, - teigė „Foxy Pizza“ vadovas T. Petiul.

Susisiekite su „Foxy Pizza“ :

El. paštu: info@foxypizza.lt arba tel.: +370 670 69 090

 


Reklaminis straipsnis

Reklama Ikona, uždaryti